2737
2734
عنوان

خانما یه لحظه بیایید ترخدا...

54 بازدید | 13 پست

یهو دلم پاشد شور بزنه 

چکار کنم؟

خیلی حس بدیه 

استرس دارم خییییلی 

چکار کنم خوب شم؟

دعا کنید تا تولد پیامبر مشکلم حل شه 😢😭

خیلی تنهام هیچکس کمکم نمیکنه ولس توکلم به خداس میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی؟❤

قرآن بخون، صلوات بگو، آیت الکرسی بخون، اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم، ان شاءالله هیچی نیست، مشکلتون حل میشه🤲

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
قرآن بخون، صلوات بگو، آیت الکرسی بخون، اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم، ان شاءالله هیچی نیست، م ...

شما تعبیر خواب بلدید؟

یا کسی که تعبیرخواب بلد باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشاالله حل میشه عزیزم برات صلوات فرستادم توهم برام دعا کن😔🙏

چشم 

بنظرتون میخواد اتفاق بید میوفته واقعا؟

2738
سوالو نفهمیدم عزیزم منظورت چی چشمت بی اشک❤️

دلم یهو پاشد شور بزنه انگار یه اتفاق بد میخواد بیوفته

بنظرت واقعا میخواد بیوفته؟

دلم یهو پاشد شور بزنه انگار یه اتفاق بد میخواد بیوفته بنظرت واقعا میخواد بیوفته؟

ن عزیزم صلوات بفرست اینه الکرسی بخون انشالله که خیر سعی کن بهش فکر نکنی عزیزم انشالله که خیر

دلم یهو پاشد شور بزنه انگار یه اتفاق بد میخواد بیوفته بنظرت واقعا میخواد بیوفته؟

بد به دلتون راه ندید، وصو بگیر دورکعت نمازبخون تسبیحات فاطمه زهرا س بفرس دعا کن صدقه بده، هیچی نیس

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
بد به دلتون راه ندید، وصو بگیر دورکعت نمازبخون تسبیحات فاطمه زهرا س بفرس دعا کن صدقه بده، هیچی نیس

ممنونم 

میشه خصوصی ج بدید؟