2737
2734
زشت شده😁😁

متناسب نیست انگار

پاهاش خیلی لاغره😬

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مهم سلامتیه 

بله صد در صد 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
شدنیه ها.  من طی یکسال بدون هیچ قرق و عمل و دارویی 30تا کم کردم

عزیزم‌منم خودم فقط با پیاده روی سرعتی روزی نیمساعت فقط هله هوله نخوردم هله هوله یعنی ادامسشم جزوش حساب کن قندم حساب کن.فقط غذامو میخوردم

در عرض ۲۰روز ۸کیلو کم کردم😊

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
2738
عزیزم‌منم خودم فقط با پیاده روی سرعتی روزی نیمساعت فقط هله هوله نخوردم هله هوله یعنی ادامسشم جزوش حس ...

خب پس شدنیه. البته اصولی و اهسته و پیوسته. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
عزیزم‌منم خودم فقط با پیاده روی سرعتی روزی نیمساعت فقط هله هوله نخوردم هله هوله یعنی ادامسشم جزوش حس ...

تو متابولیسم بدنت خیلی بالا هست وگرنه برای اکثریت در ۲۰ روز کم کردن ۸ گیلو محاله مگر اینکه اضافه وزنت خیلی بالا باشه

خدایا شکرت❣

مریض شده بود از چاقی بحث زیبایی نیست

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
مگه دلقک بوده بنده خدا😑واسه سلامتی لاغر میکنن

اسی مگه من گفتم دلقک بوده؟؟😑وااا چرا یهو جبهه میگیری؟

بعدم من نظرمو گفتم

نظرم این بود تپل بیشتر بهش میومد و بانمک بود🤨

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤