2737
2734
تو متابولیسم بدنت خیلی بالا هست وگرنه برای اکثریت در ۲۰ روز کم کردن ۸ گیلو محاله مگر اینکه اضافه وزن ...

اونموقع کم بود الان خیلی زیاد بود بعدم وزنم سر ۲۰روز استپ کرد.نمیدونستم استپ چسه رفتم باشگاه بهتر بشه بدتر شد سر سه چهارروز۲کیلو اضاف کردم از ناراحتی دیگه نرفتم شدم صدبرابر

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
اسی مگه من گفتم دلقک بوده؟؟😑وااا چرا یهو جبهه میگیری؟ بعدم من نظرمو گفتم نظرم این بود تپل بیشتر ب ...

جبهه نگرفتم که😂بابا تو چت لحن آدم رو از کجا حدس میزنید آخه

دارم میگم وقتی یکی لاغر میکنه نباید بهش گفت تپل بودی قشنگ تر بودی خودم ۲۸ کیلو کم کردم هر کی منو میدید همین جمله مسخره رو میگفت 

حالا جالبه وقتی هم تپل بودم میگفتن لاغر کن و ....

این جمله واسه امثال من خیلی تلخه

خدایا شکرت❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس شدنیه. البته اصولی و اهسته و پیوسته. 

شما چجوری کم کردی؟ 

"سرم را شاید بتوانند دیگران گرم کنند...                                      " اما وقتی تو نیستی...                                               "هیچکس نیست دلم را گرم کند! 
جبهه نگرفتم که😂بابا تو چت لحن آدم رو از کجا حدس میزنید آخه دارم میگم وقتی یکی لاغر میکنه نباید بهش ...

شما چجوری لاغر کردی

"سرم را شاید بتوانند دیگران گرم کنند...                                      " اما وقتی تو نیستی...                                               "هیچکس نیست دلم را گرم کند! 
2731
شما چجوری کم کردی؟ 

رژیم متخصص تغذیه و ورزش 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
رژیم متخصص تغذیه و ورزش 

ورزش چی انجام میدادین!؟ 

رژیمتون کالری شماری بود؟ 

ورزش چی انجام میدادین!؟  رژیمتون کالری شماری بود؟

رژیمم برنامه متخصص تغذیه بود. 

اوایل پیاده روی.. بعدا بدنسازی 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
رژیمم برنامه متخصص تغذیه بود.  اوایل پیاده روی.. بعدا بدنسازی

آها 

ممنون عزیزم

2740
سلام شما چطور وزن کم کردین میشه توضیح بدین؟

سلام

رژیم متخصص تغذیه و ورزش