2733
2734

روز و شب ندارم انقدر که فکر میکنم هرروز 

شما باتوجه به این رفتارا فکر میکنید که برمیگرده؟؟یا الکی گفته؟؟یعنی من دلم الکی خوش کردم؟

خیلی اینجا نوشتم

یبار دیگه هم بگم ⁦🤦🏼‍♀️⁩

ما یکسال مشاجره داشتیم و جدا بودیم از هم بیخبر هم بودیم

من رفتم درخواست طلاق دادم تیرماه تا الان طول کشید 

اون روز دیدم گفت بیا برگرد دوست دارم کلی حرف دیگه زد منم گفتم خیلی دیرهه و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره برميگيرده من برات دعا ميكنم برگرده برا منم دعا كن بياد

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2731
فکر کنم چندروز دیگه فکر کنم دیوونه میشم 

از فکر راه بجایی نمیبری تاپیکاتو خوندم اونکه دوستت داره خوب برگرد باش حرف بزن بگو بسازیم تغییر بدیم زندگیو 

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
2738
اره برميگيرده من برات دعا ميكنم برگرده برا منم دعا كن بياد

بنظر شما حرفاش الکی نبود؟؟

اخه من وهربمو بخسیدم ک راحت جداشم در ازای حق طلاق 

نمیدونم دلمو خوش کنم با نه🥺

خانوم حالا که شوهرت میخوادت حتما حتما بزن گ بگو بیا بریم حرف بزنیم بیرون باهم 

نمیشه

یکسال صبر کردم برا طلاق اقدام نکردم 

بعد از یکسال اومده میگه 

من تو این مدت مردم

کاش میگفتی باید حرف بزنیم...

خیلی دلمو شکونده 

اصلا ب برگشت فکر نمیکردم وقتی اون حرفارو میزدم ولی بعدش ک اومدم خونه فکرم درگیر شد

نمیخوام دلخوش ب یه دوست دارم باشم

از طرفی هم‌ میگم اون ک دستش بازه اصلا چرا همه جا میاد همراه من مشاوره ها رو... پس چرا گفت بیا برگردیم

بنظر شما حرفاش الکی نبود؟؟ اخه من وهربمو بخسیدم ک راحت جداشم در ازای حق طلاق  نمیدونم دلمو خو ...

وقتي گفته دوست داره  حتما هنوزم حسي هست 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
از فکر راه بجایی نمیبری تاپیکاتو خوندم اونکه دوستت داره خوب برگرد باش حرف بزن بگو بسازیم تغییر بدیم ...

منتظرم روز جلسه دادگاه ببینمش 

بعد بشینم باهاش حرف بزنم 

من فکر کردم تو این یکسال رفته دنبال کار خودش 

پس چرا بعد یکسال اومد گفت دوست دارم🥺چرا انقد منو اذیت میکینه من تازه فراموشش کرده بودم

2706