2737
2739
عنوان

دعوای من و شوهرم

857 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها

ما دو سال و نیمه که عقدیم قراره ۱۵ این ماه بریم خونه خودمون عصر با هم رفتیم بیرون همسرم شروع کرد به اینکه جهیزیت کلا ۲۰۰ تومن شده مامانت همش میگه ۳۰۰ میلیون دادیم برا جهیزیت 

منم گفتم من بهترین وسایل رو بابام برام خریده تازشم مگه میخوای پولشو بدی که حساب کتاب کنی اونا هر چی خریدن لطف کردن برگشت گف وظیفشونه

منم اعصابم خورد شد باهم دعوا کردیم بعدش

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

بعدش به شوخی و خنده گرف منم هیچی نگفتم 

تو ماشین دنبال کارامون بودیم 

راستی بخاطر کرونا ما قرار نیس مراسمی بگیریم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من گفتم قراره برم موهامو لایت کنما 

مراسم‌که نداریم لاقل فقط موهامو درس کنم این شروع کرد به اینکه نمیری و فلان

2738

منم گفتم وظیفته پول بدی که من برم موهامو لایت کنم گف لطفه گفتم نه دیگه چون وظیفه مامان و بابامه توام وظیفته هر کاری میکنی

این کفری شد منم خونسرد 

میگف نمیذارم بری میبینی کی حرفش عملی میشه منم گفتم میرم توام میبینی قرار بود بریم خونه اونا بیشعور اورد دم خونمون منم بدون خدافظی پیاده شدم محکم درو بستم

اخه مقصر خودت بودی چرا در جریان جزییات خرید جهاز قرارش دادی که اینطور شه 

خب بخوام نخوام در جریانه مامانم با خالم حرف میزد شنیده

بعدش به شوخی و خنده گرف منم هیچی نگفتم  تو ماشین دنبال کارامون بودیم  راستی بخاطر کرونا ...

خوش ب حالت...ک تونستی هیچی نگی

منم امروز باشوهرم بحثم شد منتها انقد کشش دادم ک دعوامون جدی شد

اینجور بحثا پیش میاد ولی خوبه ک جمعش کردی

کاری ک من و شوهرم بلد نیستیم و گند زدیم ب زندگی

هردوتاتون بچه آید شوهرت بیشتر

علاوه بر بچه بودن بیشعورم هس

خب بخوام نخوام در جریانه مامانم با خالم حرف میزد شنیده

یبار برای همیشه بهش بگو اینکارا زنونس اگه قرار باشه کشی حرفی بزنه مامانته نه تو تو درمورد اینده زندگیمون حرف بزن نه ۴تا بشقاب تو مردی این حرفا مال تو نیست 

👈🤷👉
خوش ب حالت...ک تونستی هیچی نگی منم امروز باشوهرم بحثم شد منتها انقد کشش دادم ک دعوامون جدی شد اینج ...

من هیچی نگفتم عوضش تلافی کردم گفتم تو اعصاب منو خرد کردی یکمم اعصاب تو خرد بشه بد نمیشه

2706