2737
2734
عنوان

خانومایی که لیزر کردن یه لحظه

121 بازدید | 17 پست

سلام خوشگلا 

من الان تماس گرفتم با کلینیک گفت 

فول بادی با دستگاه کندلا ۹۹۸ تومن جلسه ای تعداد جلسات ۴تا ۶ فاصله جلسات ۲تا۳ماه تایم جلسه ۲ساعت کمروشکم رایگان

فول بادی با دایود ۵۹۸ تومن جلسات ۶ تا ۸ فاصله جلسات یک ماه تایم جلسه ۲ ساعت 

حالا کدوم بهتره؟؟؟

همین یدونه کلینیک هست تو شهرمون قیمتاشم ماشالله بالاست😭

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰

اولی

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دایوید اصلا نرو کندلا چقدر بالا میگه 

اره خیلی بالاست 

دایوید چرا بده،؟؟؟

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰
2738
من دارم دایود میرم فول بادی۴۰۰ سه جلسه اول ماهی یکبار بود الان شده چهل روز یکبار  خیلی هم راض ...

یعنی الان من باید ۲برابر پول بدم😭

من تجربه ندارم ولی اینجا خیلی ها گفتن با دایوید برگشته موهاشون  شما چند جلسه رفتین؟

من چهار جلسه رفتم خیلی راضی ام.

دختر خالم دوسال پیش میرفت الان موهاش هنوز برنگشته اون ب من معرفی کرد

نمیدونم والا اینجا ک این قیمتا هست

اینجا فقط یدونه هست قیمتشم رقابتی نیس که کم کنن هرچی دلشون میخواد میگن

2706