2733
2734
عنوان

شوهرم تو واتساپ داشت پیام میدادو یه لبخندی میزد تا اومدم

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 52 پست
شوهرمن هروقت باهم قهریم با داداشش چت میکنه و همچین اداهایی در میاده 

اخه اصلا قهر نبودیم

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم وقتی با دوستم چت میکنم همینجوریم چون کلی غیبت میکنم

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
اخه اصلا قهر نبودیم

خب دیگه مرد است دیگر شاید پریوده😂

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2731
شاید با دوستاش شوخی مردونه داشتن

خب هرچی هم باشه،زنو شوهر که از این حرفا ندارن،میتونست بگه

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
خب هر چی هم بوده،زنو شوهر که این حرفا رو ندارن

چرا عزیزم

مردا خیلی شوخیای زننده با هم میکنن که دوست ندارن زناشون بشنون

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
بصورت پنهانی نصفه شب بپر سر گوشیش 

گوشیشو پنهان نمیکنه اصلا،چند باری هم نگاه کردم چیزی نبوده

2738

وا من الان با دوستام چتت میکنم لبخندم میزنم😐😑دلیل نمیشه زن باشه ها

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
شاید داشته با دوستش حرفای مردونه میزده...مردا خیلی وقتا باهم حرفایی میزنن که دوس ندارن به زنا بگن.سر ...

اره شاید،چمیدونم،ولی من اصلا دوست ندارم😔

خب هرچی هم باشه،زنو شوهر که از این حرفا ندارن،میتونست بگه

غیرت دارن دیگه مثلا دوس ندارن حرفای بی معنی رفبقاشونو ببینی یا اون دوستش با تو رودربایستی داره شوهرتم نمی‌ذاره تو ببینی

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
توروخدا انقدر حساس نباشید من اوایل خیلی حرص میخوردم ولی الان به کل اعتماد بنفسشو صفر کردم و خودمم را ...

خب چجوری اینکارو کردی؟؟؟

2706