2752
2734
منم هزینه میکنم ولی دیگ زیر یه تومن انصاف نیس بگیم هیچی نیس ضد افتاب و کرم پودر چی میزنی؟

کرم پودر نمیزنم،ضد افتاب ایزدین فیوژن واتر میزنم من،بی رنگ

برای من واقعا نیست،من سالهاست که محصولات مختلف و برندهای مختلف و تست میکنم،همه چیز نمیسازه بهم،یه سری برندهای محدود

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کرمپودر بنظرم کلا نزنید جاش تونر و ضد افتاب خوب بخرید

آیدا هستم همه ما مشکلات فروانی در زندگی داریم من یه تعداد محدود آدمایی رو میشناسم که میتونم بگم مرفه بی دردن وگرنه بقیمون کمرمون شکسته زیر بار مشکلات و فقط بخاطر خانواده هامون یا ترسمون هست که داریم ادامه میدیم پس مهربان باشیم
ببخشید دوستان کسی می‌دونه چطور میشه اکانت نینی سایت رو حذف کرد؟ می‌خوام حساب کاربریمو پاک کنم نی ن ...

نه گلم من نمیدونم

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
کرم پودر نمیزنم،ضد افتاب ایزدین فیوژن واتر میزنم من،بی رنگ برای من واقعا نیست،من سالهاست که محصولات ...

ایزدین محشره شنیدم

منم لانسون میزنم اصلشو ها البته فیکش زیاده عالیه تست کردی؟

ویهان کوچولوم نفس مامان🥺👶💙
کرمپودر بنظرم کلا نزنید جاش تونر و ضد افتاب خوب بخرید

دقیقااااااا👌

البته من یه کررمپودر گیاهی خریدم،هیچ وقت قسمت نشد بزنمش،😂چند ماهه تو یخچال مونده،ولی خاصیت درمانی داره

ببخشید دوستان کسی می‌دونه چطور میشه اکانت نینی سایت رو حذف کرد؟ می‌خوام حساب کاربریمو پاک کنم نی ن ...

@بزن بعد بنویس نی_نی_یار_۵ مثلا

آیدا هستم همه ما مشکلات فروانی در زندگی داریم من یه تعداد محدود آدمایی رو میشناسم که میتونم بگم مرفه بی دردن وگرنه بقیمون کمرمون شکسته زیر بار مشکلات و فقط بخاطر خانواده هامون یا ترسمون هست که داریم ادامه میدیم پس مهربان باشیم
دقیقااااااا👌 البته من یه کررمپودر گیاهی خریدم،هیچ وقت قسمت نشد بزنمش،😂چند ماهه تو یخچال مونده،ولی ...

آبرسان کیلینیک هم شنیدم عالیه ولی گرونه لامصب

ایزدین محشره شنیدم منم لانسون میزنم اصلشو ها البته فیکش زیاده عالیه تست کردی؟

لانسون و دوستم میزد خیلی راضی بود،رنگیش و میزد به عنوان کرم پودر،منم چند باز وسوسه شدم بخرم

سالهاست ایزدین میزنم خیلی راضی ام ولی گرون شده الکی

من یکی دو هفته دیش از دیجی کالا خریدم هفتصد و شصت تومن

شوهر من یه کرم ضد آفتاب خریده واسم ۹۰ تومن میگه گرونه شما چه جوری شوهراتون پول میدن بهتون انقد واسه یه کرم🤔

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
آبرسان کیلینیک هم شنیدم عالیه ولی گرونه لامصب

اره کلینیک عالیه،پینکیش و من داشتم ولی خیلی فیکش تو ایران اومد و انلاین شاپ ها،دیگه ام وارد نشد،منم رفتم سمت گینو و لیراک،خداییشم خیلی راضی ام

لانسون و دوستم میزد خیلی راضی بود،رنگیش و میزد به عنوان کرم پودر،منم چند باز وسوسه شدم بخرم سالهاست ...

اره منم رنگیشو میزنم برا روزانه ینی از کیفیتش هررررچی بگم کم گفتم لانسون قیمتش معمولیه زیادم گرون نی ولی ایزیدین فک کنم ۶۰۰ یا بالاش باشه لانسون ۳۲۰ تومن بود اخرین بار

ویهان کوچولوم نفس مامان🥺👶💙
اره منم رنگیشو میزنم برا روزانه ینی از کیفیتش هررررچی بگم کم گفتم لانسون قیمتش معمولیه زیادم گرون نی ...

لانسون خوبه قیمتش،این تموم بشه اگه بیرنگ داشته باشه میگیرم حتما امتحان میکنم،ایزدین خیلی گرون شده

ایزدین خرید الانش که دو سال تاریخ داشته باشه بالای یه تومن🤦‍♀️

2706