2737
2739

هر چقدر فکر میکنم این زن جز بدخواهی برای من چیزی نداشته ، دوست ندارم نه ببینمش نه دیگه صداش رو بشنوم یه خورده بینمون مشکل پیش میاد برادرشوهر ا و خواهرشوهرام رو پر میکنه اونام باهام بد میشن خدا میدونه چقدر بهشون احترام میذارم میان خونمون چقدر بهشون محبت میکنم کافیه مادر شوهرم سخن چینی کنه اینکار نه اینگار از من خوبی دیدن ، خدا ازش نگذره ، این بیست روزه فهمیدن دختره بچه معوضی ها یه زنگی نزدن احوالم رو بپرسن الان نماز مغرب رو که خوندم زار زار اشک‌می ریختم خیلی دلم پره ازش خیلی زیاد ، قسم خوردم تا دخترم نیاد دنیا و نشه یه سالش خونش نمیرم ازشون متنفرم آدم به گریه صفتی موذی گری و حسودیه مادر شوهرم ندیدم و نخواهم دید خدا ازش نگذر خدا خودت به زمین سر بنشونش ، هر چقدر دعا میخونم نماز میخونم دلم آروم نمیگیره جاریم تازه فارغ شده بچه ش چهار ماهشه پسره اگر بدونید طی دوران بارداری چقدر بهش رسیدن چقدر دورش بودن هر شادی و جشن و رقصی بوده جاریم توش حضور داشته ولی برای من اینطور میکنن ، دلم آرامش میخواد غم بزرگی تو‌سینه م جمع شده هی یه جا تنها بشم فورا اشک میریزم خدا ازشون نگذره

بیخیال بابا خودت باید بچتو و خودتو دوست داشته باشی تا بقیه ام اینو بفهمن آدم حسابشون نکن

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب چیکارت داره عزیزم مگه چکارش کردی ک با تو اینجوره مگه نمیگی بهشون محبت میکردی و رفت امد داشتی

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2738

درسته که رفتار مادرشوهرت قشنگ نیست اما شما هم خیلیییییی زیادی واکنش نشون میدی حالا مگه از آسمون آیه نازل شده که خانواده شوهر باید عاشق شما و بچه اتون باشن و اگه نباشن شما باید زاااار بزنی یا خدا باید اونها رو به زمین گرم بزنه؟؟؟

تو دنیا یه عده از آدمها شما رو دوست دارن یه عده ندارن نه اونها گناهی کردن نه شما

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

مگه دختر چشه؟ به قول یکی از خانومای نی نی سایت تاج و تختشون بی وارث می مونه اگه پسر نباشه؟😂

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

منم از مادر شوهرم متنفرم و ازش نمی‌گذرم ولی مجبورم ببینمش

ولی الان شما بارداری نباید زیاد غصه بخوری واسه دختر خوشگلت بده مطمئن باش پای درد و دل اون جاری تم که بشینی دلش خونه اینجور آدما به هیچکس خوبی نمیکنن

عزیزدلم این چه کاریه با خودت میکنی،اشکاتو بریز ولی قوی باش تو مادر یه دختر کوچولوی نازی و باید بخاطر اون قوی و محکم باشی نه اینکه بخاطر همچین آدمایی خودتو آزار بدی حیف اشکات نیست همونطور که اونا باتو اینجور هستن توهم محل بشون نذار 

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭
2706