2737
2734
عنوان

قسمت قدامی سر جنین لیمویی سینگ

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گفت کوچیکرو سقط کن بزرگه هم سه درصد احتمال داره بیفته من کاری از دستم برنمیاد یه تومن تو مطبش خرج کر ...

چرت گفته گلم بمون تا ۷ماهگی دکترا کارشون همینه اون یکی هم بخاطر همونcspنبوده مشکل بوده وگرنه سرش تنها مشکلی نیست به خودت برس تقویت کن خودتو

چرت گفته گلم بمون تا ۷ماهگی دکترا کارشون همینه اون یکی هم بخاطر همونcspنبوده مشکل بوده وگرنه سرش تنه ...

همه دور وریام ناراحتن داداشام ک فهمیدن گریه کردن منم روز اول گریه کردم ولی دیگ ناامید نیستم میدونم خدا مواظبشونه 

ایشالله شماام ناراحت نباش وقتی گفتن سالمه یعنی مشکلش حل شده🙃

اخه نمیدونی چه بلایی سرم نیاوردن اخرش رفتم پیش سونوگرافی مخصوص ناهنجاری های جنین ۸۴۴تومن فقط پول دادم گفت اینکه سالمه

2740
جنسیت نی نی چیه گلی😍

دختره اینقدر تکون میخوره نگو ولی بازم استرس دارم هرچند دوتا دکتر این سونوگرافی رو تایید کردن پیش دکتر برادران مشهد هم رفتم گفت چون سونوگرافی ها رو هی عوض کردی اینجور بلایی سرت اومده اونم گفت سالمه وقتی این سونوگرافی گفته من حتی آمینوسنتز هم شدم 

دختره اینقدر تکون میخوره نگو ولی بازم استرس دارم هرچند دوتا دکتر این سونوگرافی رو تایید کردن پیش دکت ...

ای جان😍😍دخملی الکی نگران نشو اون نی نی هم حس میکنه ناراحت میشه خب وقتی گفتن سالمه پس سالمه  دو روزه بچه منم انقد لگد میزنه شوهرم میگ حتما داره لگد میزنه میگ اون یکیم نگه داریم😂

2706