2733
2739
عنوان

تازه از بهشت زهرا اومدیم

1671 بازدید | 17 پست
امروز اولین سالگرد فوت مامانم و اولین سالگرد فوت دوست مامانم بود خدایا همه مادرها رو حفظ کنه آمین
خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم
آخی عزیزم خدا رحمتش کنه. انشاالله روحش شادباشه. چاره ای نیست راهیه که هممون بدون استثنا می ریم. بابای من هم دو ساله رفته. خیلی دلم واسش تنگ میشه . ولی چکار کنم.
مرداب به رود گفت: چه کردی که زلالی.....؟
رود جواب داد: گذشتم.
مهرا جون خدا پدر شما روهم رحمت کنه پدر و مادر افرادی هستند که هیچ کسی نمیتونه جاشون رو تو زندگی پرکنه
خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آمین . خدا مادر و دوست مادرتونو رحمت کنه . اتفاقا امروز هم هفتمین سالگرد فوت مامان منم بود .صبح رفتیم
هَرجآ سوال شُد کهـ « دِلَت دَر کُجآ خوش استـــ ؟ » بی اختیــآر ... بَر دَهَنَم مَشهَـــد الرِضآستـــ
2728
ممنونم. خدا مادر شمارو هم رحمت کنه بهناز جون.ماهم ساعت 10بهشت زهرا بودیم ولی دلمون نمی اومد از اونجا دل بکنیم تا 4 بودیم.خیلی شاوغ بود
مامانم رو تو اوج خوشحالی بودیم که از دست دادیم بعد از عروسی خواهر و برادرم بود فقط 2هفته گذشته بود دوست مامانم هم بعد از فوت پسر و دامادشون فوت کردند
خیلی سخته بی مادر بودن .تک تک لحظه های زندگی نبودشو حس میکنی. من هنوز باورم نشده و چشم به راهشم
هَرجآ سوال شُد کهـ « دِلَت دَر کُجآ خوش استـــ ؟ » بی اختیــآر ... بَر دَهَنَم مَشهَـــد الرِضآستـــ
2738
منم همیشه چشم به راه مامانم هستم آخه مامان من تصادف کرده بود.تو بیمارستان بستری شده بود دکترا هم گفتند دیگه مرخص هستند ولی سکته قلبی کردن وتموم
خدا رحمتشون کنه.واقعا مادر داشتن یه نعمت .من اون موقع 17 سالم بود و تک دختر .مامان من سرطان گرفت :((
خدا رحمتشون کنه.واقعا مادر داشتن یه نعمت .من اون موقع 17 سالم بود و تک دختر .مامان من سرطان گرفت :((
منم داداشم 6 ماه پیش فوت کرد براثر سکته اما خوب شده بود یه دفعه فشارش زد بالا و تموم کرد دختر عمومم 32 سالش بود اونم روز بعد چهلم داداشم ایست قلبی کرد 42 روز کمابود تازه چهلمش تموم شده خدا به هیچکسی داغ نده خدا پدر مادرو تمام امواتو بیامرزه
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
الهی . آرزو جان انشالله که خودت همیشه سالم باشی.هیچ وقت داغ عزیز نبینی
2706