2737
2734

من قبلا گذاشتم پس میرم اسکرین بگیرم بیام باشین همینجا خواهشا بدون کوکو و گزارش و عقده بازی

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

مادر بزرگت چی شد پس من.تا اونجا شوهر عمه عقدش کرد خوندم ..مدیونی بقیشو نزاری از الان گفته باشم 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

😐

یه کِش اونقدری کِش میاد که بضاعتشه بعدش از یه جایی به بعد دیگه نمیتونه، نه که نخواد، نمیتونه زیادی بکشی در میره میخوره تو چشم و چالت این حکایتِ خیلی از آدماست آدمها رو بیشتر از تحملشون تحت فشار قرار ندید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باشه کامل گذاشتی بلایک منو

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2740
مادر بزرگت چی شد پس من.تا اونجا شوهر عمه عقدش کرد خوندم ..مدیونی بقیشو نزاری از الان گفته باشم 

تو پربازدیداست خواهر اروم باش😄

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
تو پربازدیداست خواهر اروم باش😄

خب آخه از اونجایی نیست که من خوندم من تا اونجا که شوهر عمه ها عقدش کرد خوندم این الان بچه دار شده🤣🤣

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بچه ها خواهش میکنم اینو گزارش بزنید

این تاپیک واقعا خصوصیه دلم نمیخواد تو تاپیکام باشه میترسم شوهرم بخونهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/5279327/برادرم-بهم-گفته-من-نفرینت-کردم-بچه-دار-نشدی?postId=161204293

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...