2733
2739
عنوان

ینی بورس تو بلند مدتم سود نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 47 پست
چی میگی؟ من خیلی وقته خارج شدم. همون موقع که همه ذوق میکردن داره میره بالا و دیگه سقوطی نیست. پستهام ...

بی ادبی شما 

از اولم روی صحبتم با شما نبود خودتو انداختی وسط 

خودت چی میگی 🤨

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من كه دويست ميليون طلا فروختم و ريختم توي بورس رو چي ميگي     بيست سي تومن بيشتر از پول ...

عه منم همچین کردم

الان ناراحتی قلبی گرفتم😩

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

من میخواستم برم تو بورس زمانی که همه تاپیکای نی نی سایت درباره سود بورس بود مامانم نزاشت خدا خیرش بده نزاشت ضرر کنم 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2728
بی ادبی شما  از اولم روی صحبتم با شما نبود خودتو انداختی وسط  خودت چی میگی 🤨

بحث ادب رو میشه از پستها تشخیص داد.

روی صحبتت با هرکی بوده اینجا جای هرجور تراوشات ذهنی نیست. بحث مادرشوهر نیست که هر چیزی برای خودمون بگیم. 

بحث ادب رو میشه از پستها تشخیص داد. روی صحبتت با هرکی بوده اینجا جای هرجور تراوشات ذهنی نیست. بحث م ...

تراوشات ذهنی چیه بی ادب

هیچ احدی ۲۰۰ میلیون نمیزاره به ۳۰ میلیون برسه 

شما توهمی هستی و امثال شما

دیگه هم ریپلای نکن 

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
2740
یعنی شما حد ضرر برات تعریف نشده؟ چطور تو سهم میمونید وقتی داره سقوط میکنه  فوقش تا ۵۰ درصد ضر ...

ما عقل نداشتيم و نميدونستيم بايد از شما مشورت بگيريم تا سبدگرداني ياد بگيريم

به انسان هايي مثل شما فقط ميشه گفت پاچه گير!

مدعي بي ادب…

☹☹ ایشالله که برگرده

مطمعنم برميگرده

ذوب سهم خيلي خوبيه

بعدشم من ديگه تصميم دارم بعنوان يك پروژه سه چهارساله بهش نگاه كنم كه قطعا تا اون موقع قيمت هر برگ سهمش خيلي بيشتر از دو سه هزارتومنه

ما عقل نداشتيم و نميدونستيم بايد از شما مشورت بگيريم تا سبدگرداني ياد بگيريم به انسان هايي مثل شما ...

👍👍👍👍

خودتو ناراحت نکن عزیزم. دیدتو بلند مدت کن ان شاله که به سود برسی. تا وقتی برگ سهم نفروختی توی ضرر نیستی

مطمعنم برميگرده ذوب سهم خيلي خوبيه بعدشم من ديگه تصميم دارم بعنوان يك پروژه سه چهارساله بهش نگاه ك ...

آره بلند مدت سود خوبی میده 

بابای منم چند ساله سهام داره سودشو دیدیم

تو این مدتم هرچی داشتیم سهام خریدیم فقط😅

آره بلند مدت سود خوبی میده  بابای منم چند ساله سهام داره سودشو دیدیم تو این مدتم هرچی داشتیم ...

يك عهده غيرمتخصص ريختن سينوسي بورس رو بردن بالا و بعد همونطوري سينوسي باعث شدن سقوط كنه كه البته ماهم تحت تاثير همين موج قرار گرفتيم اما همسرم و برادرش سالهاست كه سهامدار هستن و با پشتوانه اون همچين غلط بزرگي كرديم اما واقعا ته دلمون روشنه و خيلي به آينده اش اميدواريم

يك عهده غيرمتخصص ريختن سينوسي بورس رو بردن بالا و بعد همونطوري سينوسي باعث شدن سقوط كنه كه البته ماه ...

ما چون از قبل داشتیم سود داشت

البته خودم که خریدم تو ضررم

تا یه جایی مردم گند زدن یه جاهایی هم اون وریا دست کاری کردن😑😑 کی تموم میشه خدا میدونه

2706