2737
2739
عنوان

ینی بورس تو بلند مدتم سود نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من كه دويست ميليون طلا فروختم و ريختم توي بورس رو چي ميگي     بيست سي تومن بيشتر از پول ...

اصلا نداریم اینجوری

داشتیم فیلم آدمخوارها رو نگاه میکردیم که من                                                              جیغ کشیدم          بابام گفت نترس دختر گلم اینا ادمخوارن باتو کاری ندارن 
بمیرم برات

خانمی امضا تو خوندم چقدر ناراحت کننده است اشک پر چشمام شد ایشالا خدا ب زودی زود بهت ی نی نی بده  

عزیزان اگ لایک کردم براتون صلوات فرستادم .شماهم برام صلوات بفرستیدخونه دار بشم .ایشالا همه به مراد دلشون بر سن.
2731
امکان نداره از دویست میلیون ۳۰ تومن بمونه شما نهایت ۱۰۰ میلیونت باید رفته باشه🙄

چطور میگی امکان نداره. سهم هست ۸۰ درصد منفیه یعنی چی؟ یعنی هر کی ۱۰۰ تومن داده این سهمو خریده الان ۲۰ تومن براش مونده. مثل شپنا

چطور میگی امکان نداره. سهم هست ۸۰ درصد منفیه یعنی چی؟ یعنی هر کی ۱۰۰ تومن داده این سهمو خریده الان ۲ ...

یعنی شما حد ضرر برات تعریف نشده؟

چطور تو سهم میمونید وقتی داره سقوط میکنه 

فوقش تا ۵۰ درصد ضرر عقلانیه

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
چطور میگی امکان نداره. سهم هست ۸۰ درصد منفیه یعنی چی؟ یعنی هر کی ۱۰۰ تومن داده این سهمو خریده الان ۲ ...

عزیزم 200 بوده پولشون میگه 30 تومن مونده مگه میشه 

داشتیم فیلم آدمخوارها رو نگاه میکردیم که من                                                              جیغ کشیدم          بابام گفت نترس دختر گلم اینا ادمخوارن باتو کاری ندارن 
2738
چراامکان نداره خیلیا الان نزدیک‌80درصد ضررن

خیلیا باید آموزش ببینن 

هر سهمی که میخرین 

یه حد سود یه حد ضرر باید براش تعریف کنین بنا به حدود مقاومت و حمایتش 

وگرنه هر کسی ۴تا کلیپ بورسی ببینه نمیزار ضررش به ۸۰ برسه حداقل میانگین کم میکنه زودتر به پولش برسه

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
یعنی شما حد ضرر برات تعریف نشده؟ چطور تو سهم میمونید وقتی داره سقوط میکنه  فوقش تا ۵۰ درصد ضر ...

چی میگی؟ من خیلی وقته خارج شدم. همون موقع که همه ذوق میکردن داره میره بالا و دیگه سقوطی نیست. پستهامم توی تاپیکهای افراد دیگه هست. شما گفتی امکان نداره... گفتم داره. کسی که اون بالا  شپنا خریده و هنوز نفروخته پس ۸۰ درصد ضرره‌ راحت نگو امکان نداره.

باعرض پوزش ازاستارتروتاپیک محترمش😁😁

لینک گروه اوردم براتون بزنین روش کپی کنین برین توتل بزنین میاین توگروه ❤فقط خانومالطفا

https://t.me/joinchat/KeEe_xrN4KrfrwKNdvMahg

گروه پس اندازتوتاپیک اخرمم هس

دوستای گلم اگه میشه برای خوشبختی زندگیم وسلامتی پسرم یه صلوات بفرستین ممنون میشم    
2706