2733
2734
عنوان

میخاند ن عروسی بگیرند نه طلا بخرند

| مشاهده متن کامل بحث + 3000 بازدید | 199 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من طرفدار خانواده شوهرت نیستم ولی رو خودت کار کن اونا طلا و عروسی هم بگیرن باز تو توقع یه چی دیگه داری و میخوای نداشتن پسرشون رو اونا جبران کنن در نتیجه همیشه حرص داری و ناراحتی خودمم عقدم خانواده همسرم کوفت هم ندادن در صورتی که واسه همه خرج شده 

2731

دوست عزیز حق هر دختری هست اما وظیفه شوهرته نه خانواده ش 

اگه شوهرت خودش خرج میکنه نیازی نیست خانواده ش اوکی بدن 

اگرم اونا قراره خرج کنن اسب پیش کشیو دندون نمیشمرن 

2738

طبق تجربه خواهر شوهرم میگم از طلا کوتاه نیا، خرج عروسی رو قبلش بگیرین که خرج خونه و زندگی تون کنین، هرچی دست پایین بگیریخانواده داماد پر رو تر میشن،مگر اینکه اونا هم از شما توقع جهیزیه نداسته باشن

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
تو هم جهاز انچنانی نبر...به نفع پدر ومادرت....دختر خاله منم نه طلا اوردن نه عروسی اونم یه جهاز مختصر ...

منم باشم همینکار میکنم

خونه که وظیفه پسره ولی جهاز وظیفه دختر نیست پس طلا و رسوم رو انجام ندن نه باید جهاز داد

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم
عزیزم من طرفدار خانواده شوهرت نیستم ولی رو خودت کار کن اونا طلا و عروسی هم بگیرن باز تو توقع یه چی د ...

ن بخدا اینجوری نیستن من فقط میگم وقتی قکل میدند و توانشو دارند جرا میخاند کم ارزشمون کنند؟؟چرا گرونی فقط واسه اوناس واسه ما و جهزیه نیست ؟؟گرونیه درست.دوسال پیش طلا گرمی 160 بود چ مرگشون بود؟؟بعدمش همه مثل شما نیستند .شما میتونی کوتاه بیای ولی من نمیتونم 

2706