2733
2739
عنوان

متاهلا لطفا بیان اگه جلوی بچم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 38 پست

خیلی هم خوبه عزیز بچه وقتی محبت بین پدر مادرش میبینه اعتماد به نفسش هم در آینده بالا میره و بچه منزوی و غصه دار نیست وقتی فضای خونه متشنج باشه تو آینده بچه خیلی تاثیر بدی داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی بگیم واله،چقدر احساساتی هستی!!شوهرت هم چیزی نمیگه؟من خودم و شوهرم ازینکارا نمی‌کنیم شوهرمم مخالفه ...

ماهم نمیکنیم ولی همین که نمیکنیم خیلییی بده 

بچه باید محبت رو یاد بگیره

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
2738

عیبی نداره ولی گاهی ۳ تایی هم همو بغل کنین که بفهمه بغل واسه ابراز محبته و وقتی پدرسو بغل میکنی و اونو بغل میکنی فرقی با هم نداره.یا مثلا جفتشونو بغل کنی بگی یدونه منو بوس کن یدونه بابا.حالا من یدونه بوست میکنم یدونم بابارو.اینطوری

خیلیم عالیه

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2706