2737
2739
عنوان

دیگه خسته شدم توروخدا راه حل بدین

179 بازدید | 14 پست

بچم 3ماهو نیمشه.از وقتی که بدنیا اومده دعواهای ماهم شرو شده البته قبل بارداریمم دعوا داشتیم اون خیلی یه دنده هست و اگه کار اشتباهیم کرد میگه من همینم که هستم تقییر نمیکنم بعد دعواهم که مثلا میاد منطقی صحبت کنه میخواد منطقی منو قانع کنه که همه تقصیرا گردن منه البته تو دوره بارداری بهترین روزای عمرم بود. تو دوره بارداریم به احساساتم اهمیت میداد تا میفهمید ناراحتم سریع باشوخی وبوس وقربون صدقه از دلم درمیورد  و تا نمیخندوندم ول نمیکرد ولی الان اصلا هیچ اهمیتی بهم نمیده هر هفته دعوا داریم (الان که بش میگم میگه اونموقع تو خوب رفتار میکردی که من همون بودم اون خوب شده بود).  اون خیلی ریلکسه ولی من زودجوشم تازه بعد از بچه دار شدنمم چون دست تنهام و خسته میشم ایتانه تحملم بیشتر اومده پایین ولی اصلا درکم نمیکنه . یه حرفایی میزنه ویه تیکه هایی میندازه که تا عمق وجودمو میسوزونه و وقتی عصبانی میشم بدترش میکنه و اصلا خودشو مقصر نمیدونه میگه من که اوقات تلخی نکردم تو کردی. ولی اصلا قبول دار نیست که حرف خودش باعث اوقات تلخیمون بوده. هر حرفی بم زده از روانی و مریض و این چیزا تا بدذاتو بدصیرتو... بعداز دعوا میگه از رو عصبانیت گفتم ولی اگه یه همچین چیزایی من بش بگم الم شنگه بپا میکنه الانم پا خونواده هامونو کشید وسط و تا تونست ازم بد گفت. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو صبوری کن و سکوت خودش خوب میشه بد اخلاقیای تو روش تاثیرمیزاره درکت میکنم بچه داری سخته ولی تو میتونی بی تفاوت باش خودتو با بچت سرگرم کن بهتره ضعف اعصاب نمیگیری مردا بد بشی ۱۰برابرش سرت میارن 

😐😐 

همه حرفهایی که زیر در مورد شوهرت قبول

همه سختی هایی بچه کوچک هم قبول

اما ی لحظه به خودت نگاه کن،تو بارداری چجوری بودی که الان نیستی؟ آروم تر نبودی؟

مادر، همسر، دختر سعی میکنم آدم خوبی باشم🍀
2738

** اصلاحیه 

😐😐 

همه حرفهایی که زدی در مورد شوهرت قبول

همه سختی هایی بچه کوچک هم قبول

اما ی لحظه به خودت نگاه کن،تو بارداری چجوری بودی که الان نیستی؟ آروم تر نبودی؟

مادر، همسر، دختر سعی میکنم آدم خوبی باشم🍀

قبل از بچه آوردن حتما باید این مشکلات رو حل میکردین الان گناه این بچه سه ماهه چیه که باید پدرومادرش باهم دعوا کنن بجای محبت کردن و ....

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱

عزیزم خیلی از مردا عصبی و بددهن هستن اما بخاطر اینکه محیط خونرو آروم نگهداری و اوقاتتون تلخ نشه باید سعی کن ب اعصاب خودت مسلط باشی 

سعی کن آروم باشی، با هر حرف و حرکتی زود از کوره در نرو 

حداقل بخاطر وضعیتی ک الان توش هستی با بچه ی کوچیک اگه بخواین هروز دعوا راه بندازین خیلی خونتون متشنج میشه 

عزیزم خیلی از مردا عصبی و بددهن هستن اما بخاطر اینکه محیط خونرو آروم نگهداری و اوقاتتون تلخ نشه باید ...

واقعا گل گفتی تو خونه آرامش و محبت خیلیییی مهمه 

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
** اصلاحیه  😐😐  همه حرفهایی که زدی در مورد شوهرت قبول همه سختی هایی بچه کوچک هم قبول ...

هر کار و ریختو پاشی که میکرد هیچی نمیگفتم خودمم جمع و جور نمیکردم کلا تو یه خونه ی ریختو پاش زندگی میکردیم اونم تا من ناراحت میشدم اون سریع از دلم درمیورد.  ولی الان نمیتونم با بچه مث اونموقع باشم چون بلاخره یهویی مهمونی چیزی سر میرسه. منم ب تنهایی نمیتونم از پس کارا بربیام. که البته الان من سعی کردم تا جایی ک میتونم غر نزنم ک دعوامون نشه ولی اون بازم به ناراحتیای من اهمیت نمیده

هر کار و ریختو پاشی که میکرد هیچی نمیگفتم خودمم جمع و جور نمیکردم کلا تو یه خونه ی ریختو پاش زندگی م ...

یعنی بعد از بچه بدتر شده؟ منم میخام بیارم ولی نمیدونم چیکار کنم شوهرم تنها مشکلش اینه ک فکر میکنه همه پشت سرش توطئه میکنن نمیدونم بیارم یان خیلی گیر داده بیاریم

# نه ب کودک همسری😡🤬😤😱من ی دختر 20 ساله ام ک تو 15 سالگی بچگی کردم، عاشق شدم و در آخر ازدواج کردم.... من حتی ی لحظه هم فکر نکردم.... اصلا نمیدونستم ازدواج چیه.... پس دختر ک 13 سالشه یا 10 سالشه یا همون 15 چ میفهمه ازدواج چیه.... لطفا. لطفا نکنید..... صرفا برا اینکه خودم اینو تجربه کردم نمیگم.... من دیدم زیاد دیدم ک هم سنام پشیمون شدن.... با اختلاف اینکه اونا خانوده هاشون خواستن و من خودم و حالا هر ناراحتی باشه روم نمیشه ب کسی بگم چون همه ی اطرافیانم بخاطر سنم مخالف صددرصد بودن.... اگه این امضا حتی روی یک نفر تاثیر بزاره.    از ته دلم شاد میشم🙃دخترا خوش بگذرونید... عشق کنید با دوستاتون وقت بگذرونید و با هدف پیش برید.... عاشق همه ی دخترام و خوشحالم ک یک دختر قویم ک دست از آرزوهاش نمیکشه💪
 یعنی بعد از بچه بدتر شده؟ منم میخام بیارم ولی نمیدونم چیکار کنم شوهرم تنها مشکلش اینه ک فکر می ...

اگه دعواتون زیاده نیار یا شرط بذار اگه برین مشاوره قبول میکنی بچه بیارین