2733
2734
از هفته چندم اتفاق میافته ؟؟؟؟؟؟؟؟دردش چه جوریه؟
باران بهانه ای بود که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی....کاش نه کوچه انتهایی داشت و نه
باران بند میامد
خیلی میترسم

من تو هفته 6 بارداری هستم و دیروز چند قطره لک دیدم و دیگه تموم شد

یه خورده هم خیلیکم کمرم درد داره

ترسم از اینه که با بی بی چک متوجه نشدم باردارم و مرتب منفی میشد

من با آز خون فهمیدم
البته با آز خون معمولی نه بتا
باران بهانه ای بود که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی....کاش نه کوچه انتهایی داشت و نه
باران بند میامد
شکوفه جون من متاسفانه یکبار تجربشو داشتم. اول اینکه برای سونو که رفتی ساک حاملگی دیده نشده یا توش جنین نباشه. از هفته 6و7 هم لک بینی شروع میشه. من یکبار درد شدیدی گرفتم که انگار داشت یک چیزی از بدنم کنده میشد خلاصه تو سونوگرافی وقتی تو رحم جنین رو نمیبینن پیشنهاد سونوی سه بعدی میدن و معمولا اگر خارج رحمی باشه مشخص میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من درد شدید داشتم اما معذرت میخوام نفخ بود و دفع شد

میشه از دردت بیشتر بگی که چطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باران بند میامد
2728
من دردم زیاد بود اما به خاطر نفخ بود بعدش خوب میشدم

ولی ترشح خیییلی دارم
باران بند میامد
عزیزم اگر سونو رفتی و ساک حاملگی رو دیدن دیگه نگران نباش. اولین علامتش همون ندیدن ساک حاملگی تو رحمه. من یه روز که سر کار بودم پایین دلم خیلی خیلی شدید درد گرفت. طوری که انگار یه چیزی رو داشتن از بدنم میکندن. بعضی همکارام گفتن شاید داری سقط میکنی. بعدش که رفتم دکتر. دردم کمتر شده بود. ولی خونریزی پیدا کردم دیگه لکه بینی نبود. توی سونوی داپلر تو بیمارستان گفتن تو لوله سمت راستت جنین هست که باید لاپاروسکوپی کنی. البته بتای خونم رسیده بود به 13000 .
2738
4یا 5 روز بعد از روزی که باید پری میشدم بی بی چک گذاشتم مثبت بود. آزمایش خون هم دادم بتای بارداری دو داشتم الان یادم نمیاد چند بود. تقریبا از دو هفته بعدش لکه بینی جزئی داشتم و سونوکه رفتم و ساک حاملگی رو ندیدن(البته بعد از 3بار سونو) احتمال دادن خارج رحمیه.
2706