2733
2734
عنوان

مزاحمت شوهر خواهرم

824 بازدید | 41 پست

سلام دوستان 

یه مشکل شدید دارم

سه سال پیش دامادمون برای من و به خواهر دیگم با یه سیم کارت دیگه مزاحمت ایجاد کرد و و چیزای بد و نامربوط میفرستاد

مام پرینت گرفتیم

و اون شروع کرد التماس کردن که به کسی نگین

مام به زنش که خواهرمونه نگفتیم که اذیت نشه چون کاری با یه بچه ازش برنمیومد

گذشت و گذشت یه سال پیش به خاطر یه موضوع مسخره( چرا خواهرم حاملگی دومشو به همکار مردش گفته به خاطر مرخصی) دعوای بدی با خواهرم کرد

منم حرصم کرد به مامانم گفتم اگه خیلی اوم مذهبی هستش اول جلو خودشو بکگیره و مزاحم خواهر زناش نشه 

مامانم به ابجیم گفته بود و دعوا بالا گرفت و اونم یه هفته تموم گریه میکرد و از خودش عکس میفرستاد

زنشم که خواهرم باشه به ما گفت چرا زود تر نگفتین و میخواستین زندگی منو بهم بزنین

و رفت سر زندگیش و با ما قهر کرد به جای شوهرش😑( من نمیدونم چی به خوردش دادن  شوهرش هرچییی بگه قبول میکنه چند بار جلو ما به خانوادهمون به اسم شوخی توهین کرد و خواهرم هیچی نگفت و فقط میخندید!)

شیش ماهه که با منو و مامانم و اون یکی ابجیم سرسنگینه 

الانم بچش دنیا اومده دلم میخواد برم دیدنش بهش زنگ بزنم دلم براش تنگ شده ولی غرورم نمیزاره

نمیدونم چکار کنم

اعصابمم بهم ریخته

شوهرم میگه قطع رابطه کن ولی دلم برای بچه هاش یه ذره شده

دلم یه چشم رنگی و دماغ عملی و لب ژل زده و ابرو لیفت و فیبروز شده و یه هیکل باشگاهی و روی فرم میخواد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم با دوتا خواهران قهرم. یوقتا واقعا دلم هواشونو می‌کنه. اما منم غرورم نمی‌ذاره کاری کنم. حتی باردار شدم ی زنگ نزدم بهم 

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
2728
2738

شوهرتم میدونه یعنی؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

برو 

بلاخره ما زنا خاک بر سریم باید کوتاه بیایم دور جون خواهرت و شما و همخ

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

با جازه استارتر اینو گزارش بزنید براتون صلوات میفرستم دلیلشم بنویسید خودش گفتhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/5284324/دوست-عزیزم-کیمیا-لطفا-بیا-اینو-بخون

بسم الله .شادی دل حضرت فاطمه ی زهرا صلوات بفرستین. همیشه خیالت راحت باشه که تنها نیستی و خدا هست . همیشه یادتون باشه مهم آخرته که ابدی و جاودانست و باید برای اون تلاش کنیم و تا میتونیم عبادتای رنگارنگ و مختلف و خوب جمع کنیم و انجام بدیم. همیشه یادتون باشه حق الناس رو خدا نمیبخشه مگر اینکه رضایت اونی که حقش خورده شده رو بگیرین . پس مواظب باشین تا انواع حق الناس ها رو که خیلیاش مادی نیست مثل زود قضاوت کردن و دل شکستن و ... رو انجام ندیم . همیشه حواسمون باشه که حواسمون به خدا و امام زمان باشه . سلامتی و فرج آقا امام زمان صلوات
2706