2733
2734

بچه ها کسی تا حالا ارایشگاه خیلی لوکس رفته؟ تو فکر اینم که یه منبع درامد مستقل داشته باشم. توی دوران دانشجوییم. چون خیلی هم علاقه دارم از بچگی به ارایشگری ولی خودم نمیخوام توش کار کنم. فقط سالن بزنم و از خانم هایی با شرایط خاص کمک بگیرم. به نظرتون همچین کاری درامد بالا داره؟ چون اگر بخوام شیک و لوکس درست کنم سالن رو باید خیلی هزینه طراحی و اجرا پرداخت کنم‌.

بله  تبلیغات هم مهمه عروس قبول کن ارزونتر  چون هی میگن عروس کجا رفته ..... ولی  خیلی درامد داره 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله  تبلیغات هم مهمه عروس قبول کن ارزونتر  چون هی میگن عروس کجا رفته ..... ولی  خیلی ...

اول باید حسابی تحقیق کنم درباره درامدش. بعد نیروی مجرب پیدا کنم. بعد فضا رو درست کنم‌‌. میدونید عروس کار خیلی سنگینیه باید با چیرای ساده شروع کنم که اسم مرکز خراب نشه. مثلا همین هیبو با مانیکور پدیکور شروع کرد

اگه تهران بخوای با هزینه جااا بالای ۲ میلیارد باید هزینه کنی برای جا و وسیله و تبلیغات و ...

تهران نه. میخوام اهواز انجامش بدم چون ملک داره بابام اونجا دیگه لازم نیست هزینه پرداخت کنم. موقعیت و شرایط فضا هم خیلی عالیه واسه این کار