2733
2739

من بعد از ده سال زندگی عاشقانه بهم خیانت شد به بدترین شکل ممکن چه اتفاقاتی افتاد و چیا به سرم اومد بماند چقدر آزارم دادن چقدر بهم توهین کردن تهمت زدن ، واقعا از توان هرکسی اون ماجراها خارج بود ، حالا اینا مهم نیست الان که داره یک سال از این ماجراها میگذره و من کوچک ترین خبری ازشون نداشتم چند روز پیش تو اینستاگرام منو فالو کرده بود 😑 بعد همزمان یه پست عاشقانه برای همسرش گذاشته بود ( البته پیجش باز نیست که بگم خواسته من ببینم ) ،  واقعا برای چی بعضیا انقدر ذات بیمار و کثیفی دارن ، کسی که من به سر مردونگیش قسم میخوردم، ‌با اینکه کوچیک ترین کاری باهاشون ندارم ولی هنوزم دلم از کاراشون میشکنه نمیدونم چرا ...

مرده شورشون رو ببره ،عقده دارن مطمئن باش اگه واقعا خوشبخت بود اینکارارو نمیکرد ،یعنی براش مهم نبود ،چون داره جلب توجه میکنه بدون خوشبخت نیست 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرده شورشون رو ببره ،عقده دارن مطمئن باش اگه واقعا خوشبخت بود اینکارارو نمیکرد ،یعنی براش مهم نبود ، ...

خیلی ادعای خوشبختی داره یه جوری وانمود میکنن که از اینا خوشبخت تر نیست 

2738

گلم خودت که داری میگی ،وانمود 👌

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

اونایی که توی فضای مجازی جار میزنن که مثلا خوشبختن ،زندگیشون از همه داغون تره ،نمونه هاش دور و بر ما فراوونه

اونایی که توی فضای مجازی جار میزنن که مثلا خوشبختن ،زندگیشون از همه داغون تره ،نمونه هاش دور و بر ما ...

نمیدونم واقعا با کارایی که با من میکنه حس میکنم واقعا خوشبخته.  به هر حال اگه دوسش نداشت که به من خیانت نمیکردم و بعد از دو روز باهاش ازدواج نمیکرد 

نمیدونم واقعا با کارایی که با من میکنه حس میکنم واقعا خوشبخته.  به هر حال اگه دوسش نداشت که به ...

چی بگم والا،از کجا میدونی یواشکی به اونم خیانت نمیکنه 🤔

نمیدونم واقعا با کارایی که با من میکنه حس میکنم واقعا خوشبخته.  به هر حال اگه دوسش نداشت که به ...

مطمئن باش حتی یه ذره هم که شده پشیمون شده یا یه مشکلی دارن اگر نه سعی نداشت ب تو نشون بده که خوشبخته

2706