2737
2734
عنوان

بیایین بگین چیکارکنمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 85 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن مامانم قبل عقد خرید برام ولی میخاسم برم بزارم تو نوبت عوض کنم شوهرم خیلی رو طلا حساسه اوه دیگ میخا ...

به شوهرت ربطی نداره ها ، انقدر رو نده به شوهرت ،اگه ناراحته یه النگو بخره خودش بیاره بندازه دستت بگه نفروش 

چرا مامانت النگوی تورو میفروشه؟خودشون پول ندارن اصلا؟

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
پس ب اون ربطی نداره آخه میگ برا خودتم ک نمیخان خرج کنن؟ 

به اون چه

بگو داداشم پاره تنم

یه النگو که چیزی نیست

تازه مادرت خرید

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2742

یکم سیاست داشته باش😐

لازم نیست رایج طلا خونه پدرت بهش توضیح بدی

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نه ولی میتونه جور کنه ها راحت میتونه ولی لج کرده النگوم بفروشن 

مامانت حق داره ناراحت شه و لج کنه ، شوهرت واقعا پرروئخ

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
2740
مثلا اگ چیزی گفت چی بگم

بگو خودشون خریدن

خودشون اختیار دارن

داداشم بیشتر از اینا براش میدم

پس ب اون ربطی نداره آخه میگ برا خودتم ک نمیخان خرج کنن؟ 

عزیز من زیاد طلا داشتم تو دوران دختریم همشم با خودم اوردم خونه شوهرم تا حالا حتی یک بار درموردشون دخالت نکرده چون می گه مال خودت ولی طلاهای که خودش برام می خره چرا دخالت می کنه .به نظر من طلاهای دختری ربطی به شوهر نداره حتی خیلی ها می فروشن با هاش جهیزیه می خرن .

بهترین کار اینه که بشینی خیلی اروم با شوهرت حرف بزنی بگی بابام دستش تنگه .جاهاز منم رو دوشش سنگینی می کنه الان معافیت داداشم از همه چیز مهمتر منم فقط این طوری می تونم کمک پدر ومادرم کنم

النگوی شکسته ی من دس مامانمه خوب؟ بعد داداشم بخاطر اینک معاف شه باید سک بده ب یکی از دکترا اینا میخا ...

به دکتره چی گفتین قبول کرد؟؟ 🥺

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
2706