2733
2734
بره گمشه. حالم ازش بهم میخوره پدرسگ انقدر عذابم داده بهترین سالهای عمرمو ازم گرفته. 

بچه داری؟ مردا ب لج بیافتن عاشق پیشه اشم باشه دمار از روزگار زن درمیاره، ولی همون لجباز و بد خلق عالم باشه با سیاست میشه رامش کرد ک هر روز قربون صدقت بره

چندساله زن و شوهرین؟ چرا متنفر شدین

۸ ساله ، کلا خیلی باهم تفاوت داریم 

ولی دلایلم ایناست : گدا صفته ، بی پوله ، بی جنم و بی عرضه ست ، خاله زنک و خبرچینه ،  از لحاظ محبت و توجه و جنسی خیلیییی سرده ، زود عصبی میشه فحش میده داد میزنه ، خودش عرضه پول درآوردن نداره از خانواده من توقع داره بهش خونه و ماشین بدن

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه داری؟ مردا ب لج بیافتن عاشق پیشه اشم باشه دمار از روزگار زن درمیاره، ولی همون لجباز و بد خلق عال ...

قربون صدقش واسه چمه؟؟ بره قربون صدقه ی باباش بره

2728
۸ ساله ، کلا خیلی باهم تفاوت داریم  ولی دلایلم ایناست : گدا صفته ، بی پوله ، بی جنم و بی عرضه ...

اینجا یه جوری حرف میزنن انگار زنا فقط کمبود شنیدن کلمات عاشقانه دارن. برن گمشن

اینجا یه جوری حرف میزنن انگار زنا فقط کمبود شنیدن کلمات عاشقانه دارن. برن گمشن

دقیقا فکر میکنن میشه مردو آدم کرد چون شوهر خودشون مثلا خوبه باشخصیته انسانه فکر میکنن اینا رام کردن درصورتی که شوهرشون آدمن انسانیت دارن 

اخه مگه میشه مرد ۳۵ ساله رو که شخصیت ادب و احترام حالیش نیست نمیفهمه متاهلی و زن داشتن یعنی چی آدم کرد؟

2740
مگه نمیگی شوهرت از خونوادت توقع داره

اره توقع الکی داره ، بابای من مجرد بودیم غذا هم نمیداد بهمون حالا این نکبت میگه بیاد منو. حمایت کنه