2733
2734
عنوان

خانومای اراکی بیاید لطفا

10167 بازدید | 12 پست

بچه ها دکتر زنان خوب واسه تنبلی تخمدان میشناسید؟؟

به جز مریم شکر پور و اشرف زمانی

من وزنم خیلی رفته بالا موی زائد زیر چونه و دور سینه هام دراومده ریزش مو و اکنه هم دارم لکه بینی هم دارم جوری که با ی پیاده روی ساده هم دچار لکه بینی میشم و فقط با قرص جلوگیری میشه قطعش کنم الان نزدیک سه ساله دارم قرص میخورم و هیچ جوره قطع نمیشه

سلام دکتر خوب تو اراک فقط زهره رحمانی 

ببین انقدر این بشر بهت ارامش میده ک نگو

با هر بیمارش نیم ساعت صحبت میکنه پر از آرامشه

مطبش تو خرم ساختمون اهورا طبقه ششم 

تازه هم اومده اراک فوق تخصص و تهران مطب داشته

واقعا منکه عاشقش شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره زمانی خیلی خوبه ولی خب فقط ی بسته قرص داد کاری نکرد ربیع هم راستش چون مرده روم نمیشه

عزیزم رو شدن نداره منم تنبلی داشتم دکتر ربیع بهم قرص داد با حوصله حامله هم شدم به شوهرمم دارو داد خیلی دکتر بااحترام و خوبیه

جواب ابلهان خاموشی است
شما چه قرصی مصرف کردی؟تاثیر داشت؟

متفورمین اره خیلی من تو تخمدان هام پر از کیستای ریز شده بود تا اونو خوردم خوب شد دکتر گفت تا شیش ماه وقت داری اگه با این حامله نشدی بیا تا ی دارو دیگه بدم 

جواب ابلهان خاموشی است
2740
متفورمین اره خیلی من تو تخمدان هام پر از کیستای ریز شده بود تا اونو خوردم خوب شد دکتر گفت تا شیش ماه ...

والا منم چند ماه متفورمین خوردم لاغر که نکرد اصلا پریود هم میشدم خونریزی رو به شدت کم کرده بود

بخدا که اخر دیونه میشم من

والا منم چند ماه متفورمین خوردم لاغر که نکرد اصلا پریود هم میشدم خونریزی رو به شدت کم کرده بود بخدا ...

من اتفاقا لاغرم خودم ولی موی زائد داشتم متفورمین نمیذاره چاق بشی دیگه ولی سعی کن رژیم بگیری و رو وزنت خیلی کار کنی همراه دارو حالا ی ویزیت برو پیشش اگه دوست داری معاینت که نمیکنه 

جواب ابلهان خاموشی است
سلام دکتر خوب تو اراک فقط زهره رحمانی  ببین انقدر این بشر بهت ارامش میده ک نگو با هر بیمارش ن ...

من میخام برای بارداری برم پیشش برای ای یو ای کلینیک رستاک بیمارستان سینا 

دکتر خوبیه؟

یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید
سلام دکتر خوب تو اراک فقط زهره رحمانی  ببین انقدر این بشر بهت ارامش میده ک نگو با هر بیمارش ن ...

سلام گلم شماره مطبشو داری

یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید