2737
2739

سلام 

دو روز پیش شوهرم از سرکار اومد همه جی خوب بود بعد باهم ببخشید نزدیکی هم داشتیم خودش گفت یکم بخوابیم بعدش بریم بیرون منم گفتم باشه ساعت هعی میگذشت و این ریلکس اصلا به خودش نمیاورد که به من قول داده چند بارم گفتم پس کی میریم گفت خرم از پل گذشته بیخیال منم حرصم در اومد گفتم بازم که گیر میکنه برگشت گفت اونموقعه هم یه جیزی پیدا میکنم که خرت کنم منم خیلییییی عصبی شدم خیلییییی زیاد بعد هعی نگام میکرد میخندید اخر شب بود گفت اماده شو بریم بیرون منم گفتم نمیام اومد مثلا منت کشی من گفتم بهش برو عصبیم میزنمت نرفت منم مشت انداختم خورد به اونجاش و غش کرد بعد خیلیی عصبی شد تهدید هم کرد که امشبه رو مراقب خودت باش الانم قهر کرده و آشتی نمیکنه چی کنم من با این 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زدی ترکوندیش دیگه 😂😂

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
2738

الان شده ابجیت دیگه. خانما ناز دارن

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

تو مشت زدی، اون وحشی شده؟😐

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
زدی ترکوندیش دیگه 😂😂

گفتم بهش بره بعدمنم همینجوری دست پرت کردم خورد به اونجا 

البته خوشحال شدم خورد تا اون باشه نگه خرم از پل گذشته

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

اونجا جای شوخی نیست درد خیلی بدی دارن وشدیدا عصبی میشن دست خودشون نیست بدجایی زدی😂

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706