2737
2734

بچه ها من دیشب با نامزدم بحثم شد اونم سر این ک قرار عقد گذاشتیم و اینا ولی اون انگار اصلا هیچ ذوقی نداره هر لباسی میخام بخرم میگه هرجور خودت میدونی ارایشگامو میگه خودت میدونی لباسای خودشو میگه حالا یه چیزی میپوشیم منم دعوا راه انداختم که چرا هیچ ذوقی نداری توفیق اجباری ک نیستم نمیخای بگو ...خلاصه من رفتم واسه معذرت خواهی و شوخی و اینا کردیم و خوابیدیم از صب به من زنگ نزده    الان اون باید دلخور باشه یا من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
دقت کن دقت کن دقت کن واقعا حق با توعہ الان باید اوج خوشی شما باشہ یعنی چی خودت میدونی عزیزم ببین مشک ...

هرچی میپرسم هیچی نمیگه سر حلقه خریدن گریم انداخت سر نامزدی گریم انداخت انگار عین خیالش نیست

من بارها شده با شوهرم بحثم شده اما خودم زنگ زدم تو زندگی مشترک ادم باید کوتاه بیاد وگرنه اون زندگی رنگ ارامش نداره اگه دیشب باهم خوب بودید و اشتی کردید بهش زنگ بزن چه ایرادی داره مگه تو این مسائلم باید با ارامش باهاش حرف بزنی خیلی از مردا اخلاقای خاصی دارن کسیم نمیتونه تغییرشون بده 

2706