2733
2734
آشغال ترین وسیله ای که توعمرم د یدم ماکروفر بوده من الجی دارم گلم ولی اصلا کارایی نداره فقط به درد گ ...

پس کیک  اینارو رو کجا میپزی

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

توستر بخر 

هم قیمتش پایین تره 

هم اشعه نداره 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
پس کیک  اینارو رو کجا میپزی

لابد تو تابه ولی من یکی که ارزوی داشتن فر وماکرپفر تو دلم مونده هرجا دستورالعمل پخت غذاییو میخونم تو ماکروفر باید پخته بشه اصلا دیگه از اشپزی زده شدم

Kya mujhe pyaar hai🥰😍
آشغال ترین وسیله ای که توعمرم د یدم ماکروفر بوده من الجی دارم گلم ولی اصلا کارایی نداره فقط به درد گ ...

ارره دقیقافقط واسه گرم کردن خوبه من کیک کذاشتم توش ازداهل سوخت مرغ گذاشتم سوخت فقط واسه سوختن خوبه😁

2738
لابد تو تابه ولی من یکی که ارزوی داشتن فر وماکرپفر تو دلم مونده هرجا دستورالعمل پخت غذاییو میخونم تو ...

اره فرخیلی بهتره ولی مایکروفرکه اصلاکارایی نداره من دارم استفاده نمیشه زیاد

نههه اصلانمیشه میسوزونه همه چیوفقط برای گرم کردن خوبه

چه وسیله چرتی

منو بگو چه تصوری داشتم ازش

راستی  یکی از کاربرا گفته بود ظرف مسی گذاشتم تو ماکروفر  پکید ماکروفر مادرشوهرشم بوده

Kya mujhe pyaar hai🥰😍
چه وسیله چرتی منو بگو چه تصوری داشتم ازش راستی  یکی از کاربرا گفته بود ظرف مسی گذاشتم تو ماکر ...

خخخخ خب مس وفلزنبایدبذاریم توش فقط ظرفای مخصوص

اوه اوه مال مادرشوهرشم بوده

2706