2737
2739

من که نفروختم و نمیفروشم

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تا عید نگه میدارم. 

من‌ دیر وارد شدم و زود به اصلاح خوردم ولی این مدت کلی مطالعه کردم و یاد گرفتم چیکار کنم که سودم از دست نره یا چی بخرم

کاربر قدیمی هستم با چهره ای جدید  
منم تا عید نگه میدارم.  من‌ دیر وارد شدم و زود به اصلاح خوردم ولی این مدت کلی مطالعه کردم و یا ...

کم کم سودم داره صفر میشه تقریبا ‌.البته اصلا زیاد نیشتا پولی که گذاشتم تو بورس ، ولی میگم ضرر نشه یه وقت

من با 6 میلیون واردشدم و خب نسبت به خیلیا ضررم ناچیزه. بیشتر برای دست گرمی اینو گذاشتم و قصدم یادگیری بودش بیشتر. این سه ماهه کلی مطلب خوندم و فیلم دیدم الان آمادگی خرید و فروش رو دارم. اصلا بدون علم نمیشه به سود خوبی رسید مگر اینکه یه موجی بیاد همرو ببره با سودش

کم کم سودم داره صفر میشه تقریبا ‌.البته اصلا زیاد نیشتا پولی که گذاشتم تو بورس ، ولی میگم ضرر نشه یه ...

احتمالا بازم بریزه هنوز 

با یه استاد ماهر مشورت کن و اگه صلاح دونست خارج شو فعلا

2738

همیشه همین بوده،صعود ،نزول،رکود، بعد صعود دوباره انشالله،مثه طلا چند سال پیش که یادتون میگفتن بالاترین قیمت طلا تو چند ساله گذشته،چقدر رفتن خریدن سکته کردن بعدش که اومد پایین بعد هم که رکود حالا صعود دوباره طلا بعدش دوباره تکرار

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.