2733
2739
عنوان

اصلا نمیتونم ببینم از من خوشگل تره 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 75 پست
شوهرم میگه بدون تعصب تو بهتری ولی خب میدونم تعصب میکشه روم  خودمم میبینم ک یکم ازش سرتر ام&nbs ...

اینوخوب بدون سلامتی واسه ادم ازهرچیزی تواین دنیای فانی مهمتره به طبع ایمانت قوی بودطرزفکرت هم این نبود.خوشگل وزیباهمه اخرمیرن زیرخاک پس زیادخرص نخورهزارتامریضی میگیری خدایی نکرده 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
شوهرم میگه بدون تعصب تو بهتری ولی خب میدونم تعصب میکشه روم  خودمم میبینم ک یکم ازش سرتر ام&nbs ...

قرازنیست ما بهتراز دیگران باشیم خب یکی خوشگلتر، پولدارتر، خوش برخوردتر هست هر یکی یه خصوصیات متحصر بفردی داره که شاید دیگران نداشته باشن پس خودتو دوست داشته باش

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون عزت نفست پایینه عزیزم! مطمئنا شما زیبایی خودتو داری بقیه هم همین طور ولی قرار نیست ما از همه دنی ...

مقایسه نمیکنم اصلا عجیب برا خودم یهو حسودی کردم ولی 😂

مشکل از ظاهرتون نیست مشکل از باورتونه

شما خودتون را قبول ندارید 

یادبگیرید همینطور که هستید خودتون رو بپذیرید و خودتون را دوست داشته باشید و ترجیحا روزانه بارها درآینه جمله دوستت دارم را بخودتون بگید

اونوقت زیبایی دیگران حسادتتون را تحریک نمیکنه 💚

2728
2740

به هرحال این حس ها هم تو زندگی و روح و روان آدم هست...منم تو فامیل خودمون و شوهرم از همه خوشگلترم .قصد تعریف از خودمو ندارم..میخام بگم درک میکنم راستش منم دلم نمیخاد از خودم خوشگل تر ببینم تو فامیل ها

به هرحال این حس ها هم تو زندگی و روح و روان آدم هست...منم تو فامیل خودمون و شوهرم از همه خوشگلترم .ق ...

خب دقیقا حسم همین حسود نیستم فقط نمیخوام از من خوشگل تر باشه تو فامیل 😂

بخدا حسود نیستم اصلا برامم بقیه مهم نیستن همه ام گفتن خوشگل ام ولی یهو این حس اومد سراغم 

این حست را به کسی نگو چون میشه حسودی. و برای درمان این حسادت تو دلت و در جمع از اون خانم تعریف کن و از ته دلت براش آرزوی خوشبختی و حفظ زیبایی کن. این جوری خودت هم زیباتر میشی. 

2706