2733
2739
عنوان

اصلا نمیتونم ببینم از من خوشگل تره 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 75 پست

من از بس زشتم همه خوشگلن دیگه عادت کردم برام فرقی نداره🤣

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب هر کسی ی خوشگلترش هست دیگه 

یعنی تاحالا خوشگل تر از خودت ندیدی؟

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
2731

طبیعیه😑😂 اما هیچوقت کاری نکن که اون بفهمه همچین حسی داری 

مهم آقاته که قیافتو دوس داشته و خانومش شدی 

نظر هیچکس جز اون نباید مهم باشه برات حتی خودت

من که خودم اینطوری عم😢

منم به دخترعموی آقام حسودیم میشد انقد به خودم میرسیدم و آقام هی جلوش منو خانوم خوشگلم صدا میزد که دیگه رکوردو شکستیم😂😂

2740

چون عزت نفست پایینه عزیزم! مطمئنا شما زیبایی خودتو داری بقیه هم همین طور ولی قرار نیست ما از همه دنیا زیباتر باشیم چون زیبایی همه چیز نیست حتما شما نقاط مثبت زیاد داری روی اونا تمرکز کن و هیچ وقت هیچ وقت خودتو با کسی مقایسه نکن چون هر کسی یه سری حسن داره یه سری عیب

شاید اعتماد بنفس و احساس ارزش مندیتو با زیباییت نسبت به بقیه بدست میاوردی و الان ناخوداگاه با زیبا بودن اون مقایسه میکنی خودتو و اون اعتماد بنفسه گرفته میشه

البته فقط یه احتماله شاید واقعا دلیل دیگه ای داشته باشه

خفش کن راحت بشی🤣

🤣🤣🤣🤣وااااای گرداااممم

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2706