2733
2739
عنوان

من ک دیگه گیج شدم بیاید قضاوت کنید

319 بازدید | 29 پست

ما دیشب داشتیم با ماشین دور میزدیم.منو دخترم شوهرم.بابلم زنگ زد گفت بیاید اینجا...خواهرزادم اونجا بود. ۵ سالشه .دلش خواسته بود ما بریم خونه بابام ک با دخترم بازی کنه....سر رفتار بچگانه خانوادم من بزور شوهرمو بردم .چون میگفت حوصله ندارم بیام ولی من مجبورش کردم ...چندبار هم مامانم زنگ زده ب گوشیه شوهرم ولی شوهرم جواب نداد...ک بگن بیاید خواهرزادم داره گریه میکنه برا دختر من😐😐😐😐😐😐

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خانوادت خواهرزاده ات رو لوس کردند که به خاطر بهانه گیری و نق زدنش شما رو مجبور میکنن بریید خونشون شما هم نباید شوهرتون رو زور میکردید که برین. اختیار بزرگترها و بچه هاتون دست خواهرزاده 5ساله تونه  

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  

این طبیعیه خب گاهی اوقات همه ما به خاطر عدم کنترل خشم و فشار هایی که توی زندگی داریم کارهایی رو انجام میدیم شما نمیتونید با یک بار قضاوت کنید شوهرتون برای خانواده شما ارزش و احترام قاعل نیست و باید درک کنید فشاری که اقتصاد روی مردها گذاشته خیلی شدیده باید درکشون کرد

خلاصه ما رفتیم ولی شوهرم همش تو قیافه بود...از در هم ک رفتیم تو مامانم حتی ب شوهرم سلام نکرد...خیلی سرد استقبالمون کد‌....حتی با منم سرد بود ک چرا جند بار ک زنگ زد ما جواب ندادیم...و اشاره کرد برمن ک دلم میخوادشوهرتو خفه کنم....مامانم چن هفتس خواهرش فوت کرده..از اونموقع خیلی حال روحیش بده...و این داره زندگی منو خراب میکنه...حتی دیشب گفت خواستم ب شوهرت پیام بدم ک چرا بزور شما رو میاره اینجا...و کلا دعوا کنه...خانما نمیدونم چکار کنم .حس میکنم زندگین رو داره خراب میکنه...من ب مامانم زنگ بزنم بگم چرا از شوهرم بدتون میاد یا خودمو بزنم ب بی خیالی؟؟؟ اخه اینطور پیش بره ما اگه چند روز نریم خونه بابام زنگ میزنه ب شوهرم دعوا میکنه😔

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2706