2737
2739
عنوان

رفتار با مادر شوهر

443 بازدید | 61 پست

سلام شاید تاپیک قبلی مو خونده باشید ک چرا با مادر شوهرم قهرم و نزدیک سه ماه هس رفت آمد ندارم و حتی زنگ هم نمزنم و نمزنن

ولی الان چون دارم فکر مکنم قط ارتباط کار خوبی نیس یه روزی بچه دار بشم نمخام کسیو نداشته باشم الان مخام این هفته برم خونشون با اینکه حرمتا شکسته همش استرس دارم ک چجوری برم و چجوری احوالپرسی کنم چجوری چشم تو چشم بشم خعلی وقته ندیدم چجوری لبخند بزنم نمیشه اخم کنم با اینکه من کاری نکردم میشه کمک کنین دارم میمیرم از استرس

بیخیال بابا 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بنظر من برو نذار کش بیاد چون اول آخر مجبوری رفت و آمد کنی

اره خسته شدم از تنایی 

هر ادمی اشتباهی مکنه واگذار مکنم با خدا نمخام شوهرمو از مادرش جدا کنم مترسم سر خودم بیاد

اگه قراره واسه نگهداری بچت باهاشون آشتی کنی نکن لطفا  در کل دعوا با مادرشوهر چیپ شده دیگه  ...

کلا دعوا چیپ شده قبول 

ولی اگه مادرشوهر خودش دنبال دعوا باشه که دیگه نمیشه جلوگیری کرد 

پس بهتره قطع ارتباط کنی تا آبروداری کنی

[QUOTE=161353387]اینم بگم اونا ب مادرم بی محلی کردن و فوش های زشتی جلو خود مادرم بهش دادن😥[/QUOTE ...

به شوهرم گفتم اگ خونه مامانم رفت آمد کنه خونه مامانش میرم فقط مامانم با مامانش فک نکنم اشتی کنه 

خیلی عادی برخورد کن و اصلا صحبتی از دعواهای قبل نکن ولی غرورتو حفظ کن البته به جاش 

ممنون اخه سر سنگین باشم فک نکنن هنوز کینه دارم از حرفاشون اگ بخندم بازم بده 

2706