2733
2734
عنوان

فیزیک تجربی کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 61 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب میتونسین اینجوری از اول بهش بگین ن اینکه هز بقیه بخواین بهش کمک نکنن 

اگه کسی بخواد بهش تقلب بده اصلا کامنت منو نمیخونه 

دلم میسوزه اگه یه بار بهش تقلب بدن عادت میکنه دیگه نمیخونه 

الان اول ساله نتونه یه فصل بخونه آخر سال میخواد چیکار کنه

خدایا شکرت 
اگه کسی بخواد بهش تقلب بده اصلا کامنت منو نمیخونه  دلم میسوزه اگه یه بار بهش تقلب بدن عادت میک ...

من متوجهه خیرخواهیتون هستم ولی خ قشنگتر میشد اگر همون اول نظر دلسوزانتونو بیان میکردین ن اینکه فقط بگین نه و نگین و فلان 

2731
بنده بخاطر مخالفتتون نگفتم بخاطر لفظتون گفتم 

لفظ من بد نبود.تو دنیای مجازی همه بد میخونن

درضمن بخاطر یه لفظ نیاز نبود بمن بتوپید واقعا

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
من از این ناراحتم که فوضولی و دخالت برامون شده یه پوئن مثبت تو جامعه و باید گویا ممنون اینگونه افراد ...

والا اگه فوضولی و دخالت بده الان شما از همه بدترین من با استارتر حرف زدم نمیدونم به شما چه مربوطه جواب منو میدی

خدایا شکرت 
2740
والا اگه فوضولی و دخالت بده الان شما از همه بدترین من با استارتر حرف زدم نمیدونم به شما چه مربوطه جو ...

اگر برگردین عقب من رو شما اصا ریپلای نکردم روی اون کاربر ابنبات ریپلای کردم و بعد شما اومدین رو ریپلای من ریپلای کردین 

جالب شد ن ؟ 

اگر برگردین عقب من رو شما اصا ریپلای نکردم روی اون کاربر ابنبات ریپلای کردم و بعد شما اومدین رو ریپل ...

ریپلای نکردین ولی گفتین همه اینا که بهش میتوپن 

حق باشماست من اشتباه کردم دهن به دهن بچه های دبیرستانی گذاشتم که تقلب رو خوب میدونن

ان شاالله یکی پیدا بشه همه امتحانا رو به جای استارتر و شما شرکت کنه

خدایا شکرت 
2706