2737
2734

تو تاپیک قبلیم گفتم شرایطشو نظر شما چیه

تعداد رای : 61
نظرسنجی
اره ازدواج کن
25
40%
نه اصلا ازدواج نکن ما ازدواج کردیم مثلا چیکار کردیم
3
4%
مجردی بهتره
3
4%
زندگی خودته به ما چه ربطی داره
30
49%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب طرف شرایطش عالیه

شانس ی بار در خونت رو زده 

اینجا هم الکی میگن نه نه ازدواج نکن

آخرش که چی؟! ازدواج نیاز طبیعی از فرده و نمیشه تا آخر عمر بدون یار و همدم بود 

بگو بله و تمام 😍💃

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738

سلام مهریه  سکه نگیر خونه باغ ماشین. بزن به نامت    حالا که میگی شرایطش اینه  بد نیس خوشبخت شی 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
خب طرف شرایطش عالیه شانس ی بار در خونت رو زده  اینجا هم الکی میگن نه نه ازدواج نکن آخرش که چ ...

واقعا خودت بودی اینطوری ازدواج میکردی؟

اینقدر ساده نباشین

پسره رو نمیشناسه سریع بهش بله بگه؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
واقعا خودت بودی اینطوری ازدواج میکردی؟ اینقدر ساده نباشین پسره رو نمیشناسه سریع بهش بله بگه؟

نه خب ی مدت آشنا میشن 

مگه قراره همین امروز خواستگاری و عروسی رو  راه بندازن 

بالاخره ازدواج سنتی باید ی مدت نامزد بود تا اخلاقای طرف دستت بیاد 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

صرفا بخاطر اینکه پولداره جواب مثبت نده

ی مدت نامزد باشین ۶ماه تا ۱ سال و حتما مشاوره قبل ازدواج برین بعد بله بگو

ازدواج ک تصمیم کوچیکی نیس همین ک پولداره بگی بله؟ خب این اشتباهه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
منم دارم کارش اخلاقش وضع مالیش عالیه ولی خب دوسش ندارم بقیه میگن حیفه ولی نمیتونم قبول کنم

منم خوب الان بهش علاقه ای ندارم ولی خود به خود عشق بهت وجود شاید بیاد

کس دیگ رو دوسش داری؟

2706