2737
2739

چرا بازش کردی

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا بازش کردی دختر 😂

همون دو سه دقیقه اول باید بخونی 

از این طرف که من یه بچه هاله ی ریزی میبینم ولی بستگی به چند دقیقه افتادن داره ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2728
2738

چند روز مونده ب وقتت؟

یا رد کردی؟

بمونه پررنگترم میشه 

امیدوارم باردار باشی 

روز ب روزم پررنگتر میشه بزنی 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
چند روز مونده ب وقتت؟ یا رد کردی؟ بمونه پررنگترم میشه  امیدوارم باردار باشی  روز ب روز ...

سه روز به موعدم مونده، ممنونم دوست عزیز دعا کنید برام لطفا واقعا استرس دارم

سه روز به موعدم مونده، ممنونم دوست عزیز دعا کنید برام لطفا واقعا استرس دارم

احتمال زیاد بارداری ،فعلا آروم باش فردا صبح یا پسفردا یا پسون فردا تکرار کن باز رنگش بیشتر میشه و مطمعن میشی ک بارداری 

ان شاءالله که هستی عزیزم فکرتو‌بده جای دیگه استرسو‌ دور کن از خودت حتما 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍

عزیز باید از پریودیت بگذره بعد بی بی چک بزنی ...یه وقت دل نبندی بعد روحیه ت خراب میشه ...صبوری کن این سه چهار روزم بگذره 

الهی مثبت باشه و مادر بشی عزیزم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706