2733
2734

تاپیک خوشحالی و بارداری و سوال در مورد بیماری بپرسی هیچ کی تورو دستشم حساب نمیکنه

بگی خاهرشوهرم یه لیوان اب خورد یا بدبخت شدم نابود شدم من غمگینم گریه میکمم همه میپرن تو تاپیک😂

عاغا انقد دنبال غم نباشید

عی خدا اینجا دیکه لیاقت منو نداره😎😂

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از چند روزه تصمیم گرفتم تاپیک منفی نمیرم دیشب یه نفر هم دوباره داستان آه و ناله عاشقی گذاشته بود به ما که باور نکردیم ناله و نفرین میکرد😄😄😄😄

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اخیییی الونی رفتی بلالی😆😆😘😘😘

آره بلال کبابی میفروشم خرجا بالا رفته دیگه کنار دریا پلاس بودن نمیصرفید  

کوردم😃این لینک واسه صحبت دو طرفه🤨🧐https://abzarek.ir/service-p/msg/1289256
2738
ببین بیماریو دیگه نباید توقع داشته باشی همه بیان اخه همه ک تخصص ندارن اشتباه بهت بگن خوبه؟؟؟؟ولی الح ...

همه هم راهنمایی الکی میکنن

مثلا طرف دیشب با شوهرش دعوا کرده میاد میگه ععععههههه برو طلاق بگیر

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ببین بیماریو دیگه نباید توقع داشته باشی همه بیان اخه همه ک تخصص ندارن اشتباه بهت بگن خوبه؟؟؟؟ولی الح ...

شوخی کردم کلا من ۷۰۰ تاپیک دارم

ولی واقعا هروقت تاپیک‌شاد زدم همه اومدن قهوه ایم کردن😂

یا تاپیک اموزشی زدم واسه ترک سیگار

همخ‌توهین کردن بهم خودم ترک کردم اخه

یبار گفتم حالم بده بدبخت شدم همخ اومدن به نالع هام گوش‌کنن

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍