2737
2734

بله

خب اگر خسیس نبودن که پولدار نمیشدن😂

دایی های مامانم از دم میلیاردرن

دایی بزرگه اش هر سال فکر کنم مکه میره یبار ما برای برگشتش از مکه رفته بودیم داشت دلار هاشو تو چمدوناش مرتب میکرد بعد اون زمان بستنی دستگاهی دونه ای 500 تومن بود

من و دخترش تقریبا هم سنیم دخترش بهش گفت بابا پول بده بریم بستنی بخریم برداشت 300 تومن داد بهمون😐

من و اون بهم نگاه کردیم تهش گفتیم بریم ترشکی لواشکی چیزی بخریم که به جفتمون برسه😂😂😂

یا مارو دعوت میکنن ناهار تمام برادرا ها

اونوقت ناهار پاچین کباب میکنن نفری 3 یا 4 دونه میدن فقط😂😂

سرریز هم میارن میگن فقط یه دونه بردارید🤣🤣🤣

بخدا انقدر خجالت میکشیم از کاراشون

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بله

من ادم ميلياردر تو شهرمون ميشناسم كه چندتا مسجد و بيمارستان داره يه خانم نيازمند كه همسرشون فوت كردن اومدن در ماشينشون گفتن پول دو تا نون امشب براى بچه هام بده خداسرشاهده ١٠٠ تومن داد(٧سال پيش) واقعا پول كمى بود نون نميشد خريد خانم پول رو انداخت تو خيابون گفت نخواستم اين اقاى ميلياردر جلوى يه عالمه ادم جلو مسجد با كت شلوار از شاسى بلندش پياده شد و پول رو برداشت گذاشت تو جيبش گفت به درك كه نخواستى از سرتم زياده😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا همه اینجوری نیستن بخدا من مورد دیدم ک خیلی خرج میکنه موردیم دیدم ک ژیلت نمیخره صورتشو بزنه

خب باشه شما از اون پولدار خوب هایی

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2728
خب باشه شما از اون پولدار خوب هایی

نه اصلا من نمیگم پولدارم ولی گفتم همه رو با یه چوب روندن درست نیست ....

کی گفته من پولدارم😂

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
نه اصلا من نمیگم پولدارم ولی گفتم همه رو با یه چوب روندن درست نیست .... کی گفته من پولدارم😂

اخه خیلی بهت برخورد😂😂

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
بچه پولداره به بچه خواهرم گف خوش به حالت بابات اجازه میده هر چقد که چای وقندخواستی بخوری😂😂😂

وای😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
میگم من بیس سالمه هفته ای حدود چهار صد تومن خرج خوراکو پیتزامه،،،به نظرتون خسیس باشم پولدار میشم؟

خسیس نباش به اندازه خرج کن

هفته ای 400 زیاده

یکم مدیریت کنی میتونی هم هرچیزی که دلت میخواد رو بخوری هم هرچیزی که دلت میخواد رو بخری

ول خرجی هم مثله خسیسی عادت خوبی نیست عزیزم

چشم تنگ دنیا دوست را یا قناعت پر کند یا خاک گور

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
خسیس نباش به اندازه خرج کن هفته ای 400 زیاده یکم مدیریت کنی میتونی هم هرچیزی که دلت میخواد رو بخور ...

اخه یه هفته جمع کردم پول تو جیبی هامو😂😂اخر هفته دلم نیومد نگه دارم یه هودی خریدم حالا منتم میزارم سربابام میگم با پول خودم خریدم

بچه پولداره به بچه خواهرم گف خوش به حالت بابات اجازه میده هر چقد که چای وقندخواستی بخوری😂😂😂

اين نشون خسيس بودن نيست جانم

من دخترم عشق چاييه😁محدودش كردم بيش از اونچه كه من ميگم نبايد بخوره من و شوهرم چاييمون ايستاده ميخوريم چون مياد به پامون اويزون ميشه واسه چايى😅حالا خونه هركى ميريم چايى ميارن بچه من مثل جنون گرفته ها ميپره سمت چايى تازه دست هم ميزنه و ميخنده و ميرقصه از ذوق چايى😂😂😂😂😂شوهرم ميگه من ديگه اينو مهمونى نميبرم همه فكر ميكنن تو خونمون چايى خشك نيست😂😂😂مامانم ميگفت قديما بچها بخاطر موز ابروريزى ميكردن تو مهمونيا بچه تو نوبره واسه چايى ميرقصه😂😂😂😂

اخه خیلی بهت برخورد😂😂

نه واقعا نمیدونم تعریف بقیه از پولدار چی باشه ولی میگن اگ خسیس نبودن پولدار نبودن ...به فرض یه نفر ماهی ۳۰میلیون تو یه شهر کوچیک درامدشه خودشو بکشه هم دوسه نفری بیشتر از ده تمن ک نمیتونن بخورن بقیش پس انداز میشه میشن پولدار

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
اين نشون خسيس بودن نيست جانم من دخترم عشق چاييه😁محدودش كردم بيش از اونچه كه من ميگم نبايد بخوره من ...

اخه اینا کلاس هفتمن ها،میگه برای دوچای یه قند میده بهمون حتی به مامانشون،،،باباهه کمد داره میزاره اونجا،درشو قفل میکنه😂😂

2706