2737
2734
عنوان

رهن خونه😪😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 98 پست
نبرد شمالی. پول از کجامون جور کنیم وقتی بورس بی پدرو مادر ریخته!!! ۱۳۰ میلیون یهویی اخه😐

چند ساله این خونه می شنید؟

من خودم می خواستم رهن خونه ام و زیاد کنم نهایت گفتم ده تومن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باورت بشه😐 خاک تو سررررش

😔

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
اخه همش امیدوارمون میکنه میگه ماه دیگه خونه میخرم براتون کمک میکنم ولی نمیکنه!!فقط منو منتظر و امیدو ...

بهترین کار اینه فکر کنی همچین پدرشوهری نداری ...یا مالی نداره ...من اینکار رو کردم بهشم گفتم بفروش بخور تو راس میگی برای وارث نزار بمونی پدر جان....بعضیا به پسراشون دوس ندارن چیزی بدن بی خیال

2738
یکساله😐

وای خوب روش شده چه بی انصاف

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
نه لج نکرده کلا خسیسه میگه نمیدم اونیکی پسراش ۴۰ سالشونه زن ندارن هنوز اصلا به خودش حساب نمیکنه که ا ...

چرا هیچ جا تعادل نیست بین خانواده ها ، اقا جان هم پسر تو دوست داشته باش هم دختر تو ، به خدا در برابر هر کدوم به یه اندازه مسعولی ....نفرت دارم از اینایی که فرق میزارن ...بازی راه میندازن واسه خودشون یارکشی میکنن ، اخه پدر عزیز که دل میشکنی خدا دلتو میشکنه شاید حرمت تو فعلا نگه داشته ولی به عدالتش شک نکن

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
چقد فک وفامیل ما بدبختن خدایی اول واسه پسراشون خونه جور میکنن بعد زن میگیرن البته نمیدونم بدبختن ی ...

اتفاقا خیلی ادمای خوبی هستن...مثل پدرشوهر من بخیل و مال دوست باشن خوبه!!🤨😐

مهم نباشه هیچی براشون که عروس به جهنم و گور پسر خودشون داره سختی میکشه و فکز و خیال داره خوبه!!

بهترین کار اینه فکر کنی همچین پدرشوهری نداری ...یا مالی نداره ...من اینکار رو کردم بهشم گفتم بفروش ب ...

یه پدرشوهر تو نی نی سایت یسری من باهاش بحثم شد تز و فکرش این بود که به پسرم نمیدم که عروس که دختر غریبه اس خوشحال نشه ولی به دخترم میدم که دامادم خوشحال باشه دخترمو رو سرش بزاره🙄🙄

حالا واقعا اجاره خونه اش انقدره؟

اگه دو سال حداقل نشسته بودیم میگفتم جهنمممممم خوب هر سال هر سال اسباب کشی اخه 😔😔😔

اره واقعا من ده تومن بخوام بزارم  روم نمیشه 

۱۳۰ تومن آخه 

خیلی بی انصافه

2706