2733
2739
عنوان

رژیم لاغری با سفیده تخم مرغ

4282 بازدید | 9 پست

سلام مامانا .کسی رژیم دوهفته ای تنها با سفیده تخم مرغ گرفته؟؟؟

چند کیلو کاهش وزن داشته؟

🌸خدایا شکرت به خاطر همه‌ی چیزهایی ک بهم دادی🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن مگه میشه همش سفیده بلومبونی  

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
2731
 خواهر مجبور که باشی سنگ هم میخوری

عزیزم بیابیاده روی کن باورکن من بارسال روزی 2ساعت ورزش میکردم دوروزخیلی کم میخوردم ن که نخورم روزسومی ازحرص یه بشقاب کامل میخوردم شایدم بیشتر باورمیکنی بعد40روزرفتم وزن کشی 8کیلوکم کرده بودم  

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
2738
 خواهر مجبور که باشی سنگ هم میخوری

عزیزم بیابیاده روی کن باورکن من بارسال روزی 2ساعت ورزش میکردم دوروزخیلی کم میخوردم ن که نخورم روزسومی ازحرص یه بشقاب کامل میخوردم شایدم بیشتر باورمیکنی بعد40روزرفتم وزن کشی 8کیلوکم کرده بودم  

عزیزم بیابیاده روی کن باورکن من بارسال روزی 2ساعت ورزش میکردم دوروزخیلی کم میخوردم ن که نخورم روزسوم ...

😂😂😂

روزی دو ساعت حلقه میزنم

🌸خدایا شکرت به خاطر همه‌ی چیزهایی ک بهم دادی🌸