2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همه حرفاش قشنگه🥰

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
فعلا ک ی حرفی زده باهاش قهرم از دیشب،سفره انداختم گفتم علی اقا بفرما شام گفت بگو همسر عزیرم گلم بفرم ...

خوشم میاد ما خانما تنها با طرف قهر نمی کنیم با دنیا قهر می کنیم خودمم همینم😂

این و ان هیچ مهم نیست چه فکری بکنن...غم نداریم بزرگ است خدای خودمان  
2728

گفت تو نمازم خداروشکر میکنم تو رو بهم داده

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

من تا حالا این حسی که به تو داشتم به هیچکس نداشتم اینقدر واسه بیرون رفتن با تو ذوق دارم وقتی کنارت میشینم حالم خیلی خوبه ،من بخاطر هیچ کس گریه نکردم ولی بخاطر تو کردم من خیلی عاشقت شدم :)) 

قشنگ ترین حرفی بود که ازش شنیدم ، 

2738

ما روزای سختی گذروندیم،ورشکستگی و بی پولی!حالا خداروشکر یه کارخوب پیدا کرده و اوضاع داره بهترمیشه،بهش گفتم خوشحالم که کارت دوس داری و داری موفق میشی،همسرم گفت من فقط منتظر روزی ام که تو از درامدم لذت ببری،قند تو دلم آب شد!

تو یه فرشته ای که خدا سر راه من گذاشت ،عکس العمل من ممنون ،چون خودم میدونم چقدر خوبم واقعا از هر لحاظ تعریف از خود نباشه😎

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
ما روزای سختی گذروندیم،ورشکستگی و بی پولی!حالا خداروشکر یه کارخوب پیدا کرده و اوضاع داره بهترمیشه،به ...

بهترین جواب بود✌

این و ان هیچ مهم نیست چه فکری بکنن...غم نداریم بزرگ است خدای خودمان  
2706