2737
2734
عنوان

منم دلم میخواد لپ داشته باشم😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 982 بازدید | 96 پست
یعنی صورتت  پر هست دوسش نداری؟  من شاید بینیم عمل کنم اصلا به چش نیاد صورتم ولی خب   ...

اخه ادم هرچی صورتش لاغر تر باشه چشماش درشت تر میشه

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه ادم هرچی صورتش لاغر تر باشه چشماش درشت تر میشه

ن اینجوری هم نیست من  قبلا یکم پر تر بود بدنم خودم تلاش کردم لاغر تر بشم 

الان همه میگن صورتت چقد لاغر شده 

نمیدونم شاید هم بخاطر بینیم هست حتما باید عملش کنم

2740
لپ دهاتی و بی کلاسه گونه خوبه

عزیزم توهین نکن به دهاتی از صدقه سر همونایه که ما خیلی مایحتاجمون فراهمه. طرز بیانت رو اصلاح کن. آنقدر دهاتی دیدم که لذت میبری پای حرف زدنش میشینی از شخصیت و کلاسش. ولی متاسفانه افرادی مثل جنابعالی از حرف زدنتون شخصیتت پیداست

2706