2733
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت با اون قیافه و هیکلت

| مشاهده متن کامل بحث + 3598 بازدید | 150 پست
خداکنه هیچوقت هیچ زنی این حرفو از کسی نشنوه مخصوصا شوهرش  خیلی سخته 😔

از خودت بدت نیاد اعتماد به نفس داشته باش، برو تخصص یا بگیر کار کن بعد ازش جدا شو. پیش کسی که قدر خوبیاتو نمیدونه لحظه ای نمون، برو پشت سرت هم نگاه نکن اما اول برای آینده برنامه بریز. تخصص یاد بگیر کار کن و و محتاج کسی نباش. شوهرت لیاقت تو رو نداره خودتو پاسوز آدم کم ارزشی مثل اون نکن، ارزشش شما بیشتر از خرده نان خشکی هست که تو دستت داری! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم نبايد بهش ميگفتي به من محبت كن

پر روش كردي خودت

ولي هيچ وقت براي شروع دوباره دير نيست

حرف هاش رو توجه نكن

برو روي اعتماد به نفس خودت كار كن

اعتماد به نفست رو كه درست كني اونم خود به خود درست ميشه

بهش رو نده به هيچ وجه 

لاغر کن. ورزش کن. برقص. بخند. خوشبو و تمییز باش. از دهنت گل بیاد بیرون و بهش محبت کن اونوقت بیا تاپ ...

اتفاقا من همیشه آرایش میکنم براش و حمام میرم و لباس خوب میپوشم 

البته از عقد تا حالا لباس نخریده برام میگه پول ندارم ولی هزار و یه خرج الکی میکنه

مامانم لباس میخره بزام

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
2728
لاغر کن. ورزش کن. برقص. بخند. خوشبو و تمییز باش. از دهنت گل بیاد بیرون و بهش محبت کن اونوقت بیا تاپ ...

بنده خدا صب تاشب عروسک میدوزه کمک خرج آقا باشه

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      

لابد هیچی نگفتی بهش؟

میگفتی بدبخت خودتو دیدی؟اصلا به چه امیدی زندگی میکنی اینکه من چیزی بهت نمیگم نخواستم دلت بشکنه وگرنه فکر کردی تو ایده آل منی عنتر؟

نگو که گریه کردی؟باید سر تا پاشو قهوه ای میکردی دیگه اینجوری زر نزنه.

خدایا شکرت🤲🍃
2740
از خودت بدت نیاد اعتماد به نفس داشته باش، برو تخصص یا بگیر کار کن بعد ازش جدا شو. پیش کسی که قدر خوب ...

من مشاوره و روان پزشک هم رفتم و تست دادم

گفتن اعتماد ب نفست زیر صفر هست 

حالا با این حرفش بدتر شدم 

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
لابد هیچی نگفتی بهش؟ میگفتی بدبخت خودتو دیدی؟اصلا به چه امیدی زندگی میکنی اینکه من چیزی بهت نمیگم ن ...

من نمیتونم حرفی بزنم اینجوری .فقط گفتم مگه روز خواستگاری ندیدی انقدر زشتم که منو گرفتی 

گفت تو و خونوادت جادوم کرده بودین

بگو عنتر...ون سرخ هرچی باشم از تو و ننت بهترم ک.قیافتو تو آینه نگاه کن بعد زر بزن.من بخوام‌عیباتو بگ ...

اخه اینجوری بگه که دیگه باید کلا جدا شن

اصلا کل نی نی سایت  باید جدا شن ...چون تو دعوا و بحث حلوا پخش نمیکنن

جواب بی ادبی...بی ادبی نیست

چون هم شخصیت ادم رو پایین میاره هم اوضاع رو وخیم تر میکنه....

میتونه از راه دیگه اعتراضش رو نشون بده

مثلا تو خونه باشه اما به همسرش اهمیت نده...به خودش برسه...و خیلی کارهای دیگه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

عزیزم بجا اینکه بشینی بگی چرا گفت پاشو اول ازینکه اگه اضافه وزن داری شروع کن رژیمو لاغری 

ب پوست صورتتو بدنت برس نه بخاطر شوهرتا بخاطر خودتتتتت فقط

ازش پول بگیر بگو باید خرجم کنی ب خودت برس 

دیگه نگاشم نکن فکر کن نیست فکر کن شوهر نداری 

ولی همه جوره خودتو تغییر بده 

محلشم دیگه نزار

2706