2737
2739
عنوان

کسی بچش تب دوره ای داشته ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8615 بازدید | 53 پست
اگه مدت دار طولانی باشه بله ولی در طول یک ماه نمیشه گفت ماشاله حداقل باید یک سال به همین منوال باشه& ...

عزیزم خوبی یسوال دارم 

من ۲۶خرداد دخترم ۴شب تب لرز شدید کرد خوب شد تاروز دوازدهم هم درحدنبم درجه گرم شد بود دوسه بار 

حدود ۱۷تیر مجددتب لرز کرد تب لرز خیلی بالا سریع روز قطع شد هردوسری فقط ورم غددلنفاوی داشت 

دفعه اول ما کرونا نداشتیم دخترم ک تب لرزمردداداشش هم بعد۱۲روزتب لرز کرذفقط 

ااینسری ماکروناداریم دخترم بازفقط تب لرز کرده دکتربراش آزمایش التهاب ودی دایمروکشت خون نوشته 

شما تهران هستی؟کذوم دکتربردی بچه نو  

من حس میکنم تب دخترم حتی همون اولی تب معمولی نبود ک دوباره اینسری بازم همون شکلی شد خیلی نگرانم دکتر خوب نمی‌شناسم 

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم خوبی یسوال دارم  من ۲۶خرداد دخترم ۴شب تب لرز شدید کرد خوب شد تاروز دوازدهم هم درحدنبم در ...

دکتر علیرضا ناطقیان فوق متخصص عفونی اطفال خیابان پاسداران هست مطبشون 

ضرر نداره یه نسخه ببری پیشش 

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر علیرضا ناطقیان فوق متخصص عفونی اطفال خیابان پاسداران هست مطبشون  ضرر نداره یه نسخه ببری پ ...

من ازاین دکتربیزارم اگ بدونید سرپسرم ۹سال پیش چه تشخبضای غلطی گذاشت منودربدراین بیمارستان اون آزمایشگاه کرد بجزناطقیان کسیونمیشناسید

وخدایی که بشدت کافیست
2731
خوب شده گلم و خدا رو صد هزار بار شکر هم ورزشکاره هم ممتاز ، نویسنده و شاعر هم هست 😊😊😊سیزده سالشه ...

سلام عزیزم خوب هستید الان چندین سال گذشته بچتون چطورند؟  واقعا نگرانم مداسین و پردنیزولون دادن چکار کنم؟ میترسم بدم بهش

سلام عزیزم خوب هستید الان چندین سال گذشته بچتون چطورند؟  واقعا نگرانم مداسین و پردنیزولون دادن ...

سلام عزیزم دختر من کاملا خوب شده، داروها رو حتما باید استفاده کنید و نظرم اینه زیر نظر دکتر مقدادی باشن حتما میتونید از طریق دکترتو اینترنتی ویزیت کنید کودکتون رو و پیج دکتر رو دنبال کنید و پست های مربوط به تب دوره‌ای رو مطالعه کنید، این بیماری فروکش میکنه مطمئن باشید💚 چون طیف بیماری گسترده است و تشخیص نهایی خیلی مهمه حتما حتما از دکتر مقدادی مشاوره بگیرید تا هم از بیماری هم از درمان و نحوه‌ی اون بهترین اطلاعات رو داشته باشید در پناه حق🕊️

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2738
سلام عزیزم دختر من کاملا خوب شده، داروها رو حتما باید استفاده کنید و نظرم اینه زیر نظر دکتر مقدادی ب ...

سلام خوبید ؟اامکانش هست بگید دکتر مقدادی چه دارویی دادن ؟من مشاوره تلفنی ازشون کرفتم هنوز داروهاش رو ندادم به پسرم لطفا جواب بدید ممنونم