2737
2734
عنوان

کسی بچش تب دوره ای داشته ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8615 بازدید | 53 پست
خداروشکر بهتره..عزیزم شما چه آزمایشاتی انجام دادین موقع تشخیص؟ دکتر واسه پسرم دو سه تا آزمایش دیگه ه ...

عفونت در خون دیده نشد اصلا خداروشکر 

بله تب هاش حدودا هر 14 روز یکبار تب میکرد و فقط با نیپروزاید کنترل می شد 

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عفونت در خون دیده نشد اصلا خداروشکر  بله تب هاش حدودا هر 14 روز یکبار تب میکرد و فقط با نیپروز ...

پسر منم قبلا ماهی یکبار بود،الان شده دو هفته یبار😔 به شما پردنیزولون تجویز نکردن؟ نیپروزاید چه دارویی هست؟

عزیزم تب مدیترانه‌ای واسه بچتون رد شده بود؟ 

[QUOTE=161342153]خدا رو صد هزار مرتبه شکر تو رو‌خدا برای پسر منم دعا کنین  که خوب شه مرسی از را ...

سلام عزیزم من تاپیک شمارو در مورد تب دخترتن خوندم .متاسفانه دختر منم درگیر همین تبه .میشه خوااااااهش کنم و بپرسم شما از کی دعای حرز امام جواد تهیه کردین تا منم بتونم تهیه کنم .
میخوام برای دخترم بگیرم به امید سلامتیش

2731
سیستم ایمنی پسر من پایینه و اینکه با ازمایشاتی که انجام شد معلوم شد پسرم سندروم مارشال داره و اینکه ...

وای خدایا پسر منم پیفاپا داره توروخدا سایمتیدین از کحا گیر میاری تو؟قحطی اومده طرف ما

وای خدایا پسر منم پیفاپا داره توروخدا سایمتیدین از کحا گیر میاری تو؟قحطی اومده طرف ما

سایمیتدین دیگه نیست کلا 

الان بجاش مداسین میخوره 

2740
سایمیتدین دیگه نیست کلا  الان بجاش مداسین میخوره

منم بدم بهش؟تحت نظر دکتر صدیقی تو همدان بود بعدش ک اومدیم خرم اباد دکتر رزلانسری خبر مرگش هیچ جایگزینی نداد گفت سایمتیدینم نمیخوا ببرید خودش خوب میشه بترکه ایشالله.مداسین چند بدم بش؟شبی یکی؟بهتر شده؟تبا پسرم از وقتی سایمتیدین نمیخوره شده پنجاه روز یبار ولی قبلا تا دو ماه و نیمم رسیده بود فواصلش..بچم ۳۳ماهشه

منم بدم بهش؟تحت نظر دکتر صدیقی تو همدان بود بعدش ک اومدیم خرم اباد دکتر رزلانسری خبر مرگش هیچ جایگزی ...

نه گلم حتما با مشورت پزشک بهش بده خطرناکه بچه س 

خداروشکر بهتره..عزیزم شما چه آزمایشاتی انجام دادین موقع تشخیص؟ دکتر واسه پسرم دو سه تا آزمایش دیگه ه ...

پسر من مارشال داره علایمشم اینطور بود..

تب تا ۴۰.۵

به پاشویه جواب نمیداد

به استامینوفن و شیاف جواب نمیداد حتی یذره فقط پروفن و پردنیزولون

بدنش یکم داغ بود طوری ک فک میکردی دماش۳۷باشه ولی دماسنج ۴۰نشون میداد

لب ب هیچ غذایی نمیزنه

ازمایشاتم کامل دادیم ینی ی هفته درمیون خون و ادرار.اخرشم گفتم عفونت ادراریه فک کن وسط تب هاش ختنه اش کردیم طفلیو ولی بازم جواب نداد..

تو همه ازمایشا نرمال بود فقط زمان تبها نمیدونم ای اس آر یا سی پی آرش بالا میرفت بعد تب خوب میشد.دکتر صدیقی سفیدک گلوشو تا دید گفت پیفاپاس.فقط پسر من ی علایم متفاوت داره اونم اینه ک ضربان قلبش وحشتناک تند میشه تو تب ها تا جایی ک دکتر بستریش میکنه خدای نکنه اتفاقی نیوفته براش..یبارم تشنج کرده زمانی ک مریضی شو نمیدونستیم..

پسر من مارشال داره علایمشم اینطور بود.. تب تا ۴۰.۵ به پاشویه جواب نمیداد به استامینوفن و شیاف جوا ...

سلام عزیزم شما خرم ابادی هستین دخترمنم درگیر این تبه ولی تشخیص ندادن ک تب مارشاله فقط دکتر شرکت بهم پردنیزولون داد موقع تبش بهش بدم فاصله تباش متغییره بعضی وقتا ۵۰ روز بعصی وقتا هرماه منطم نیس چیکار کنم ازمایش نقص ایمنی داد گف هیچ مشکلی نداره فقط یکم الرژی بردم ازمایش الرژی گفتن به هیچی حساسیت نشون نداده دیگه خسته شدم دخترم شده پست و استخون

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)
سلام عزیزم شما خرم ابادی هستین دخترمنم درگیر این تبه ولی تشخیص ندادن ک تب مارشاله فقط دکتر شرکت بهم ...

سلام عزیزم.فقط یه پیشنهاد دارم.ایشون بهترین دکتر هستن از نظر من پسر منم گفتم مشکل انفولانزا داره و پنج بار بستری شد فقط ایشون بود ک جواب اخر رو بهمون داد.دکتر ایرج صدیقی همدانه..

من پسرم تب میکنه هیچدارویی جز پروفن جوابگو نیس تا چند روز با پروفن تبشو کنترل میکنم تا اینکه گلوش کنار لوزه اش سفیدک بزنه.مث پنیرک ولی با التهاب و درد و پاره پارگی.اونموقع اس ک بهش پردنیزولون میدم.اگه تشخیص نهایی خدای نکرده مارشال باشه باید هرروز کلشی سین بخوره.ببرش همدان.من تا پسرم تشنج کرد هی پشت گوش مینداختم

2706