2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند ساعت در روز کلاس شاد داری.‌ 

خیلی 

دم ب دقه یا تکلیف میخوان یا کلاس و سوالو حتی بیخودترین درس ها مثل هویت اجتماعی و انشا 

اخه الان من وقت این درسارو ندارم

کاربری برای دو نفر است
2738
خیلی  دم ب دقه یا تکلیف میخوان یا کلاس و سوالو حتی بیخودترین درس ها مثل هویت اجتماعی و انشا&nb ...

دختر من سر یک تایمی هر روز کلاس داره. نمیشه که هر ساعتی خواستن مطلب بذارن. بی نظمی میشه. 

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
خب میگه گوشیتو درست کن

بگو پول ندارم شما داری بیا درستش کن یا یکی بخر برام یا گهگداری برو ی حاضری بزن هروقت بیکاربودی بگو باز شده

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜

یه بار نتت رو خاموش کن بعدش که صفحه رو بالا نمیاره اسکرین بده 

چندبار همینجوری کن زنگ کلاس هی دیر ب دیر برو بگو نتم ضعیفه و اینا ، کلاس ک تموم شد برو پیوی معلما بگو مشکل داشت و فلان 

بهت نمره رو میدن ولی اگه تکالیفت و نمره امتحاناتت کامل باشه

ط گر گناه من شوی ، توبه نمیکنم ز تو ، جام لبت نوشم و باز گناه کنم...
دختر من سر یک تایمی هر روز کلاس داره. نمیشه که هر ساعتی خواستن مطلب بذارن. بی نظمی میشه. 

ن ما هر تایمی بود میزارن قاطی پاتی کلا برنامخ کنکورم بهم میریزه

کاربری برای دو نفر است

تکالیفم فقط تو یک تایم که معلم نوشته تحویل میدن و دیگه به غیر اون تایم ها کاری با دانش آموز ندارن. اگه تو اون تایم تکلیف و نفرستی دیگه تکلیف قبول نمیکنن

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
تکالیفم فقط تو یک تایم که معلم نوشته تحویل میدن و دیگه به غیر اون تایم ها کاری با دانش آموز ندارن. ا ...

میدونی باید مدام چک کنم ببینم هر معلم چی میگه چی میخواد تایم تکالیفو امتحان چیه کلی وقتم تیره یکی دوتام ک نیستن

کاربری برای دو نفر است
2706