2733
2734
عنوان

شوهرم و دوستش

278 بازدید | 7 پست

من شوهرم اطراف شهر یه کارگاه دارن دیروز دوست شوهرم که تو کارگاه با هم کار میکنن به شوهرمزنگ زد داشتن در مورد زنش که از عید قهر کرده صحبت میکردن که دوستش گفت کسی پیشته و شوهرم نگفت که من دارم حرفاشونو میشنوم بعد دوستش گفت امروز که رفتم ناس(یه نوع ماده مخدر)  با موتور بخرم دوتا دختره رو دیدم گفتن مارو تا فلان جا برسون دور بوده نبرمشون ولی کارگاه میشد بیاریشون من از دیروز با شوهرم جنگ و دعوا 

حالا شوهرم میگه به من چه اون چه غلطی میکنه من شوهرم ادم خوبیه ولی از دوستش خیلی میترسم چکار کنم همش دارم خود خوری می کنم 

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه گفت میشد بیارمشون 

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
2728

اخه چطوری کل سرمایه مون رو شوهرم گذاشت واسه کارگاه الان نمیتونه جدا بشه 

کلا دوست بازی زن و مرد هردوتاش مضخرفه هیچی توش در نمیاد

شوهرت به حرفت گوش میده بگی باهاش دوسست نباشه؟؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

اخه تو کارگاه همیشه با همن میشه من باهاش رفاقتی ندارم همکارمه مثل خودت که همکارات هرکدوم یه مدلی هستن 

2738