2733
2734

آلان ده روزه من به خدا سرجمع 5 ساعت هم نخوابیدم ولی بازم مهم نیست ناراحت خودشم 😢😢😢😢 چرا اینطوری شده ... نزدیک دو سالش داره میشه شبها اصلا نمیخوابه . یه ساعت به یه ساعت بیداره 😢😢😢😢

کاکاءو چیرای شیرین مث ابمیوه های اماده اصلا و ابدا نده 

پسر منم اونجور شده پدر دراومده سه روزه

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیخوابه چکار میکنه؟بازی میکنه؟گریه میکنه؟تو روز میخوابه؟

نه هیچی . فقط بیدار میشه باید از تو تختش برش دارم باز کمرش را ماساژ بدم همینطوری تا به صورت موقت بخوابه 

من از شش ماهگی روی تختش خوابوندمش . میخوابید همیشه . ولی ده روزه شرایط ما اینطوری شده 😢😢

2738
دختر منم بود البته دختر من از اول کم خواب بود بعد دوسال خوب شد چ مصیبتی کشیدم شباخودش بیدارمیشد بازی ...

گلم پسر من هم از اول کولیک داشت همیشه دستم بهش بند بود خیلی کم خواب آونم بود ولی دیگه تنظیم خوابش خوب بود لااقل 11 شب تا 7 صبح میخوابید ولی حالا اصلا 

چیز سنگین نمیخوره شب؟مثل موز ماکارونی...؟ بیدار میشه بهش آب میدی؟

نه گلم دلم مبسوزه که ایتقدر ردی قانون وعده غذایی هم بهش میدم و اینطوری شده .. 6 عصر غذاش را میدم 8 شب هم شیرخشک . 9 دبگه میخوابوندمش قبلا 

روز نذار بخابه البته اسون نیست بقیه هم باید کمکت کنن تا خسته بشه و شب بخابه خوابش رو تنظیم نکردی&nbs ...

گلم من از شش ماهگی خوابش را تنظیم کردم هم جدا میخوابید هم همیشه ساعت 9 شب خواب بود ولی حالا اینطوری 

2706