2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من واسه آناشیدوهمسرش خیلی ناراحت شدم😕

من شنیدم چون خانواده شوهر مذهبی بوده اناشید تو کار مد بود مشکل داشتن چطوری میخواد بره با ریحانه موندم

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند 
آناشید کیه؟  پویان کیه؟؟؟  لطفا معرفی کنید

پویان رو منم نمیشناسم والا

آناشیدحسینی که عروسی سفیرایران شده بود خودش هم طراح لباسه یه برند داره به نام"هیبا".که جدیدا جداشده از همسرش

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
چی بوده ؟  من که فک میکنم ریحانه از اول دنبال زندگی با این نبود

هرچی دقیق نمیدونم امابدون سن فقط یه عدده نمیتونه علت جدایی بشه من شوهرم 15سال ازخودم بزرگه خیلی همدیگرودرک میکنیم وخداروشکرمشکلی نیست

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2740
من شنیدم چون خانواده شوهر مذهبی بوده اناشید تو کار مد بود مشکل داشتن چطوری میخواد بره با ریحانه موند ...

ریحانه؟ریحانه کیست؟

والا شوهرش پست گذاشت که یه آقایی عکس های عروسیشون رو پخش کرده بوده بعد اون دیگه سیل تهمت ها وکنایه ها سمتشون روانه شده ونتونستن دیگه تحمل کنن جدا شدن

هرچی دقیق نمیدونم امابدون سن فقط یه عدده نمیتونه علت جدایی بشه من شوهرم 15سال ازخودم بزرگه خیلی همدی ...

چی بگم والا بنظرم اختلاف سن زیاد مشکل سازولی ریحانه ام گمونم بیشتر از 15 سال بود خوشبخت شی

ریحانه؟ریحانه کیست؟ والا شوهرش پست گذاشت که یه آقایی عکس های عروسیشون رو پخش کرده بوده بعد اون دیگه ...

ریحانه پارسا 

وا این چ حرفیه سیل تهمت چی اینا که دلیل جدایی نمیشه

چی بگم والا بنظرم اختلاف سن زیاد مشکل سازولی ریحانه ام گمونم بیشتر از 15 سال بود خوشبخت شی

نه ابجی درک وتفاهم مهمه .الهی توهم خوشبخت شی 💋

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
ریحانه پارسا  وا این چ حرفیه سیل تهمت چی اینا که دلیل جدایی نمیشه

با ریحانه پارسا؟😐نه بابا فکرنکنم

والا منم گفته های اون آقارو گفتم.از صحت ماجرا که خبرندارم

2706