2733
2739

الان داشتم تاپیک قبلمو میخوندم که خواب دیده بودم شوهرم روی تخت دراز کشیده و مرده پاهاش از تخت آویزونه ورم کرده و بستنش 

بعد دو هفته شوهرم افتاد زندان

یعنی انقدر خواب واقعیت داره؟من اون موقع روحمم از هیچی خبر نداشت که چه اتفاقی افتاده

آب برمیگرده ولی اون ماهی دیگه مرده...!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم بیشتر خوابهام تعبیر میشه😕

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

اره منم خواب دیده بودم توی دهاتمون تو قبرستون عموهام دست و پای بابامو بستن هر کدوم از یه ور طناب و گرفتن دستشون منم زار میزدم گریه میکردم چند وقت بعدش وسیله زندان افتادن بابام شدم وقتی ازاد شد روز بعد ازادیش فوت کرد دقیق همونجا تو قبرستون تو خوابم دفن شد.😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

دعا کنید محمد پولمونو بده بدهی هامون پاس شه.😔
2738
اره منم خواب دیده بودم توی دهاتمون تو قبرستون عموهام دست و پای بابامو بستن هر کدوم از یه ور طناب و گ ...

خدابیامرزتشون

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
اره منم خواب دیده بودم توی دهاتمون تو قبرستون عموهام دست و پای بابامو بستن هر کدوم از یه ور طناب و گ ...

ای واییی الاهی بمیرم😭😭😭😭

آب برمیگرده ولی اون ماهی دیگه مرده...!!!