2737
2739
عنوان

با خدا قهرم

452 بازدید | 30 پست

گفتن خدا گفته  قناعت کن .قناعت کردم . بعد دیدم واسه اونایی که ریخت و پاش دارن ، بی حساب کتاب میده و من برای هر قدم کوچیکی توی زندگیم باید تا آخرین حد توانم زحمت بکشم .

گفتن تو زندگی روی پای خودت وایسا . دستم رو به زانوم گرفتم و چشمم رو از مال بقیه پوشیدم . بعد دیدم همونایی که به من میگن روی پای خودت وایسا دربست در اختیار بقیه هستن .

گفتن روزی رو خدا می رسونه . سرم رو گرفتم به آسمون و از خدا روزی خواستم  . بعد دیدم اونایی که چشمشون به دست بنده بود راحت به روزی رسیدن و من هنوز دارم برای یک لقمه جون می کنم .

کجا رو اشتباه رفتم ؟؟😞😞😞😞

این نیز بگذرد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا همه چی گرون شده افتضاح حقوقم که کم اصلا دیگه موندیم چیکار کنیم

زورمون هم ب کسی نمیرسه مجبوریم با خدا قهر کنیم...  

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551
2728

کاربر مرد

هوالرزاق

خیلی ها مشکلات مالی دارن اونم تو وضع الان

توکل کن و تدبیر کن

شاید بتونی با عوض کردن کار یا توسعه اون ،اوضاعت بهتر بشه.

امور معنوی مثل نماز شب و...هم تاثیر زیادی در روزی انسان داره.

کدوم خدا🙂

اینو نگو . می دونم هست . ولی آدرس رو اشتباه بهمون دادن . بخصوص به ما دهه پنجاه و شصتیا . به هرکجای زندگیم فکر می کنم می بینم توی سختی بودم که خودم هم هیچ توش تقصیری نداشتم. 

این نیز بگذرد....
2738
اصلا همه چی گرون شده افتضاح حقوقم که کم اصلا دیگه موندیم چیکار کنیم

گرون هم نبود زحمت و کار مال یه عده است و رفاه و راحتی مال یه عده دیگه . همین الآن توی این گرونیا کلی خونه و طلا و ماشین های گرونه که داره خرید و فروش میشه . قبلا اوضاعمون بخور و نمیر بود حالا نخور و بمیر . 

الآن کاری به ایناش ندارم . یکسری عقایدی که بزرگترامون یادمون دادن ایراد داره . 

این نیز بگذرد....
زورمون هم ب کسی نمیرسه مجبوریم با خدا قهر کنیم...    

واقعا این همه ظلم و بی عدالتی . دیگه صبرم سر اومده . از دولت و کله گنده ها بگیر تا بزرگترای خودمون . 

همیشه تا گفتیم چرا من ؟ گفتن بدتر از خودت رو ببین . خدا رو شکر کن مثل اونا نیستی . یعنی همش باید از عذاب و قهر خدا بترسیم ؟ فقط شکر کنیم که از این بدتر نشدیم ؟ 

این نیز بگذرد....
2706